Máte rádi pizzu a nebaví vás už mražené polotovary? Pro tu pravou italskou již nemusíte jezdit na dovolenou. Můžete si ji objednat, upéct, nebo zajít do italského bistra. 

Co se u některých pizzerií pod názvem italská pizza prodává, nemá často s pravou pizzou nic společného. Narazíte sice na nepřeberné množství druhů, ale tajemství spočívá především v použitých surovinách. Ta pravá se vyznačuje tenkým těstem, křupavými okraji a kvalitní mozzarellou, nebo parmazánem. Suroviny jsou zkrátka základ.

Příprava pizzy doma…

Pokud to s pizzou myslíte vážně a rozhodnete se ji připravovat doma, budete muset vyřešit pár věcí. Vybrat a sehnat vhodné suroviny už dnes není příliš obtížné. Složitější ale bude naučit se správně uválet těsto a především sehnat správnou pec. Právě dobrá pec je zásadní, protože pizzu musíte upéct velmi rychle, aby nebyla tvrdá a vyschlá. A kvalitní pec je velkou investicí.

Objednejte si ji….

Pokud patříte mezi milovníky italské kuchyně, pizza na objednávku je něco, po čem občas zatoužíte. Může se však stát, že když pizza dorazí, kůrka je promočená, sýr sražený a prostě není tak dobrá, jako když ji jíte v pizzerii. Zapomeňte proto na nekvalitní pizzu a chtějte především čerstvost a kvalitu. Pokud jste po přečtení textu dostali chuť na kvalitní pizzu připravovanou rozeným Italem v kamenné peci, navštivte stránky s rozvozem pizza Brno Caruso.

Zajděte si do bistra…

Pokud chcete vyrazit mezi lidi, můžete navštívit nově otevřené italské bistro v Brně. Caruso Pizza & Pasta není jako klasická restaurace, bistro ani fast food. Jedná se o místo, kde si můžete vychutnat kvalitní jídlo za příznivé ceny stejně, jako v pravém italském podniku. Fotografie pravých italských pokrmů naleznete přímo na stránkách italská restaurace Brno.