Nic netrvá věčně, a pokud vás trápí, že vaše postelové hrátky nejsou tak žhavé jako na začátku vztahu, neklesejte na mysli. Nic není ztraceno a rozhodně to není důvod k tomu, abyste vztah ukončila. Na druhou stranu buďte ve střehu, neboť skomírající milostný život může k předčasnému a mnohdy i zbytečnému konci vést. Jak z toho ven?

V prvé řadě se smiřte s tím, že vaše představy o ideálním soužití byly trochu naivní. Tedy alespoň co se sexu týče. Pokud nebudete dostatečně kreativní, nakonec se logicky dostaví stereotyp a rutina. Naštěstí existuje nespočet způsobů, jak si to v posteli okořenit. Ty „zaručené“ vám představíme.

Ukažte se mu v sexy prádle

Jak je to dlouho, co jste na sobě naposledy měla krajkové spodní prádlo? Podle všeho ho pánové vnímají jako velmi vzrušující záležitost. Dokonce více než stylové oblečky – které jsou mimochodem také skvělý nápad.

Rafinované dámské prádlo dokáže hotové divy. Zvýrazní vaše přednosti a skryje slabiny. Alespoň do chvíle, než ho z vás dravě strhá. Ale pak už bude všechno jedno!

Prožijte s ním sexuální fantazie

Možná vás milování nebaví, protože ho neprovádíte tak, aby vás uspokojilo. Váš partner i vy jistě máte mnohem nápaditější představy o milování než „misionáře“. Což ovšem nezjistíte dříve, než se ho na to zeptáte. Perfektním „ice breakrem“, tedy lamačem pomyslných ledů, je sklenka dobrého alkoholu. Proberte svá přání u sklenky lepšího vína či něčeho ostřejšího.

Navštivte hračkářství pro dospělé

Kdo si hraje, nezlobí a v posteli to platí dvojnásobně. Žijeme ve třetím tisíciletí a sex není tabu – stereotyp z milostného života můžete zahnat některou z mnoha unikátních pomůcek. Stačí navštívit sexshop a vybrat si z neuvěřitelně široké nabídky produktů. Stydět se nemusíte – v sexshopech nakupují lidé, do kterých byste to na první pohled vůbec neřekla.