V poslední době se rozmohlo darování zážitků (ať už na narozeniny, vánoce či svátek) místo klasických zabalených věcných dárků. Důvodem je asi to, že takový zážitek si budete pamatovat déle, než věcné dárky. Navíc si můžete vyzkoušet něco, co by pro vás bylo jinak nedostupné – například jízda luxusním autem, řízení vrtulníku nebo střelba samopalem. Jaké adrenalinové dárky jsou dostupné na českém trhu? Pojďme se na to podívat!

Indoor skydiving

Název nám toho mnoho nepoví. V podstatě se ale jedná o plachtění ve větru, pocit volného pádu, a to bez padáku či jiných pomůcek. Navíc skydiving provádíte v uzavřené místnosti s instruktorem, takže se nemusíte bát, že tento sport je nějak moc nebezpečný!

Indoor surfing

Surfování na vlnách známe z amerických filmů. Pěkně vypracovaní pánové i dámy běží vstříc rozbouřený vlnám… Nyní si tento zážitek můžete dopřát také, aniž byste museli platit velké částky za letenky a surfovací prkna. V Praze je surf aréna, ve které je možné si tento zážitek vyzkoušet.

Projížďka v tanku

Tento zážitek je jedním z válečných zážitků, které se stávají stále více oblíbené. Projedete se tankem, který se v době válečných konfliktů zúčastnil několika bojů.

Jízda v luxusním nebo terénním autě

Hummer, Ferrari, Lamborghini – to vše se může stát skutečností! Nemusíte si šetřit celý život, abyste si toto auto koupili! Jednotlivé jízdy sportovních aut jsou provázeny na letištích, takže můžete vyzkoušet jízdu v extrémních rychlostech. Terénní Hummer vám naopak zajistí pocit, že jste ovládli přírodu.

Tandemový seskok a bungee jumping

Vyzkoušejte si pocit volného pádu s těmito dvěma zážitky! Skvělý zážitek pro ženy, muže i pro páry!

Jetpack

Toužili jste někdy po tom, projít se po vodní hladině? Adrenalinové zážitky nabízí alternativu – jetpack, tedy létání nad vodní hladinou.

Střelba

Střelba z různých zbraní je dalším oblíbeným vojenským zážitkem. Střílet mohou i ženy!