Filmy mají sílu ovlivnit vaši náladu – donutí vás plakat, smát se, ale také zamyslet se nad nějakým problémem. Pokud jste smutní a potřebujete zvednout náladu, je film vhodnou volbou. Který film ale zvolit?

Králova řeč

Nejedná se o komedii, u které se budete smát od začátku až do konce. Jedná se o pravdivý příběh anglického krále Jiřího VI., a jeho problému s koktáním. I když je snímek poněkud tmavý, děj je strhující a vy si tak uvědomíte, že i královští členové mají své problémy, jsou ponižování a nejsou dokonalí. To vám může pomoci překonat své vlastní nedostatky.

Vzhůru do oblak

Legrační animovaný film, který vás donutí se smát. Na začátku se můžete cítit jako morous, stejně jako děda, kterého obtěžuje skaut. Potom vám ale tento skaut zlepší náladu, stejně jako to dokázal u dědy!

Škola ro(c)ku

Pokud vás rozesměje bláznivá komedie, je Škola ro(c)ku výbornou volbou! Tak trochu muzikál, ve kterém se hrdinové dostanou do neskutečných situací a dobrý konec. Co víc si přát.

Já, padouch

Co jiného než legrační roztomilí mimoni dokážou spravit náladu? Pokud vás nerozesměje tento animovaný film, pak už nevím

Válečný kůň

Film sleduje příběh jednoho výjimečného koně. Ten se dostane do první světové války jako válečný kůň, prožije si různé útrapy. I když se nejedná o komediální film, určitě vás povzbudí a taky trochu dojme dobrý konec tohoto filmu.

Půlnoc v Paříži

Owen Wilson jako scénárista v hlavní roli je na dovolené v Paříži. Cestuje zpět v čase do roku 1920 a setká se s velkými umělci té doby – F.Scott Fitzgerald, Ernest Hemingway a další.

Mamma Mia!

Romantický muzikál, který bychom sice nenazvali mistrovským dílem, ale svou jednoduchostí a písněmi úžasné skupiny ABBA vám dokáže zvednout náladu.

Slečny v nesnázích

Jedná se o komedii z dílny režiséra Whita Stillmana, která dodává nový význam pojmu „komedie kamenné tváře“. Pokud se chcete pobavit nenáročným filmem, zvolte Slečny v nesnázích.