Muži: Občas nemůžeme žít s nimi ani bez nich. Jako nezávislé ženy si rády myslíme, že muže nepotřebujeme. Zvládneme si sami otevřít sklenice a nápoje, leccos spravit… Ale i tak si necháváme muže nablízku. Co na nich milujeme a co naopak nenávidíme?

  1. Na prvním místě milujeme jejich těla. Krásné mužské vypracované tělo, ruce, které jsou větší než naše – díky tomu se my ženy, můžeme cítit malé a jemné. Co ale na mužích rády nemáme je to, když o svém krásném těle ví a je si příliš sebejistý až namyšlený. Působí to na nás odtažitě.
  2. Další věcí co na mužském těle milujeme a nenávidíme, jsou vousy – vypadají sexy, ale škrábou nás…
  3. Schopnost mužů rozumět věcem, kterým mi nerozumíme – jedná se zejména o technické znalosti, opravu rozbitých věcí v domácnosti, nošení těžkých věcí. Všechno tohle na mužích milujeme, ale co nenávidíme je to, když nechápou to, co my jim chceme naznačit.
  4. Milujeme jejich skrytou citlivou stranu. Když před vámi muž brečí, znamená to extrémní intimitu mezi vámi. Nic se ale nesmí přehánět…
  5. Mužská vůně. Pokud je to vůně vody po holení, parfému či toaletní vody – milujeme to. Ovšem „vůně“ potu a nemytých nohou už tak příjemná není…
  6. Jejich smysl pro humor. Milujeme, když nás okouzlují svými vtipy. Na druhou stranu nenávidíme, když se s muži nedá mluvit bez toho, že by vtipkovali. Smát se je důležité, ale nemělo by platit, co věta to vtip. Někdy je prostě vážný rozhovor potřeba.
  7. Jejich vrozené ochranitelské pudy. Je skvělé, když nám muž podá ruku, aby nám pomohl přejít přes nějakou překážku, když jde směrem do silnice, aby nás ochránil před případným nebezpečím.
  8. Jejich spolehlivost. To je opět věcí, kterou milujeme i nenávidíme. Jedná se o to, zda se na muže můžeme spolehnout. I když se nám spolehlivost někdy může zdát nudná a předvídatelná, jsme rády, když se na někoho můžeme spolehnout, ať už se jedná o běžné věci, jako je pomoc s úklidem nebo s placením účtů nebo věci závažnější. Muži se na rozdíl od nás řídí spíše logikou než emocemi, což je někdy k vzteku – zatímco my jsme na nervy, muž si udržuje klidnou tvář. Ale dává nám to pocit jistoty.