Nudí vás sériově vyráběný nábytek, který po vyndání z krabice zapáchá lepidlem, místo aby voněl lesem? Který je místo pečlivě uspořádaných letokruhů vyplněný napadrť rozemletou drtí odštěpků? Nenechte se pohltit konzumem a vybavte si jídelnu voňavou přírodní krásou dřeva se suky a prasklinami. Čím jsou masivní jídelní stoly z kolekce WoodArt jedinečné?

Masivní stůl
Masivní stůl

Rott design to se dřevem umí

Česká rodinná společnost Rott design patří k nejlepším výrobcům masivních jídelních stolů. Jejich díla se vyznačují výjimečnou kvalitou zpracování, nádherným designem a funkčností. A tak se pod jejich hoblíky a dláty rodí neobyčejné klasické i rozkládací stoly s dlouhou životností. Mistři truhláři z Rott design ale také nezapomněli, že dřevo není jen materiál, ale i součást stromu. A tak vznikla kolekce WoodArt, která vyzdvihuje fantazii a umění přírody.

Masivní stůl WoodArt
Masivní stůl WoodArt

Kolekce WoodArt je hoblovaná na míru vaší jídelně

masivních stolů z kolekce WoodArt je příroda cítit na první pohled. Přiznané „nedokonalosti“ dřeva, jako jsou suky, praskliny, rýhy, přírodní stromové hrany i neuspořádané letokruhy, dělají na desce stolu tu pravou parádu. Vybírejte z fošen z dubu letního i zimního, evropského ořechu nebo tmavého amerického ořešáku, dřevěných nebo kovových nohou stolu, povrchové úpravy i klínků a dalších doplňků.

Masivní stůl WoodArt
Masivní stůl WoodArt

Rozkládací stoly z kolekce WoodArt

Nemáte v jídelně dostatek prostoru? Šířku i délku stolu přizpůsobí mistři truhláři vašim požadavkům. Stoly z kolekce WoodArt je možné také zhotovit jako rozkládací jídelní stoly přidáním nástavné desky a důmyslně ukrytého nástavného systému.

Vybudujte novou rodinnou tradici se stolem od Rott design. Vyberte si přesně takovou desku stolu, která charakterizuje vaši rodinu. S trochou pravidelné péče se jídelní stůl z kolekce WoodArt od Rott design stane rodinným dědictvím.

Masivní stůl WoodArt
Masivní stůl WoodArt
Masivní stůl WoodArt
Masivní stůl WoodArt