Chystat se ke spánku a těšit se na dotek povlečení, které je neuvěřitelně příjemné na dotek? Proč si nedopřát dotek luxusu právě v ložnici, ve které trávíme až třetinu života? I o tom, jak se nám bude usínat, z části rozhoduje povlečení. My jsme si pro vás připravili tipy na dvě značky, jednu českou a jednu německou, značky, jejichž povlečení si vás získá s prvním pohledem i dotekem. Přiblížíme si také některá luxusní povlečení z nové zimní kolekce.

České povlečení Stella

Moderní design, praktické vlastnosti i neuvěřitelně příjemný povrch, to vše spojuje luxusní povlečení české značky Stella. Tato značka vyrábí povlečení z pravé egyptské bavlny v úpravě jersey, satén a perkál. Vybírat můžete povlečení jak pro dospělé, teenagery, tak i pro malé děti.

Máme pro vás 4 tipy na designová povlečení ze zimní kolekce této značky.

Povlečení LUKE

Luxusní ložní povlečení LUKE se vyznačuje moderním designem v modré barvě, je vyrobeno z pravé egyptské bavlny v úpravě Mako jersey a patří k jedněm z nejhebčích povlečení vůbec. Povlečení z Mako jersey jsou měkká na omak, dobře splývají a jsou nemačkavá, takže je není nutné žehlit.

Povlečení LISA

Dalším povlečením v úpravě Mako jersey je luxusní ložní povlečení LISA, i v zimě vám díky svému designu s květinami připomene krásu prvních jarních květů.

Povlečení PUZZLE

Povlečení, které najde své místo i v pokoji teenagerů? Povlečení PUZZLE, které vyniká svým pestrobarevným, moderním designem. Toto povlečení je také vyrobeno z pravé egyptské bavlny, tentokrát v úpravě Mako satén, ta vyniká dlouhou životností, kvalitou i příjemným materiálem, který nestudí a neklouže.

Povlečení MARIELLA

Ve stejné úpravě, tedy v úpravě Mako satén, je vyrobené luxusní saténové povlečení MARIELLA, které je přímo vytvořené pro romantické duše, na první pohled vás zaujme designem s květinami.

Německé povlečení Bauer

Také německá značky Bauer, která patří mezi velmi populární výrobce luxusního ložního povlečení, stejně jako česká značka Stella, nabízí povlečení nejvyšší kvality. V její nabídce najdete opět povlečení z pravé egyptské bavlny, a to v úpravách Mako jersey, Mako satén, Mako damašek či Mako brokát damašek.

Inspirujte se ve fotogalerii z nové zimní kolekce tohoto výrobce.