Sháníte do svého bytečku pohodlnou deku za přijatelně nízkou cenu? Eshop ProLožnici se specializuje na ložní prádlo a další domácí potřeby za skvělé lidové ceny. Proč investovat mnoho tisíc korun do předražených „značkových“ dek mezinárodních společností, když ten samý účel splní i kvalitní deka od českého prodejce? ProLožnici.cz nabízí široký sortiment cenově dostupného a přesto kvalitního zboží.

Jedná se o prošívané deky různých rozměrů a materiálu. K nejoblíbenějším jistě patří přikrývka z mikrovlákna, která se v eshopu ProLožnici.cz dá pořídit už za 297 Kč. Takto nízké ceny těžko naleznete jinde! Přesto má obchod mnoho pozitivních recenzí a řadu spokojených zákazníků, kteří se neustále vracejí.

Obchod byl původně pouze kamennou prodejnou v Kolíně, kde se rodina Černých věnovala prodeji dek, přikrývek, prostěradel, laris ale například také zdravotních ponožek nebo pyžam. Později se rozhodli pro expanzi a tak vytvořili online eshop, kde již osmým rokem nabízejí výhodné a kvalitní potřeby do ložnice.