Plastické operace se v poslední dobou staly natolik běžnou záležitosti, že je vyhledávají nejen známé osobnosti, jako jsou herečky, zpěvačky nebo influencerky, ale i další.. Plastické operace dnes podstupují rovněž manažerky, kosmetické poradkyně, nebo třeba manželky vlivných mužů. A nejen to. Do čekárny plastických chirurgů dnes míří i ženy ze střední třídy. A to i proto, že operace tohoto typu jsou dnes již daleko finančně dostupnější, než tomu bylo v minulosti.

Mezi nejčastější plastiky, které si ženy nechávají udělat, patří zvětšení prsou a změna tvaru nosu – takzvaná rhinoplastika. Praha je v tomto ohledu vyhlášenou destinací jak českých tak i zahraničních celebrit, které touží po chirurgickém vylepšení vlastního vzhledu. V naší metropoli je totiž vyhlášených klinik hned několik. Které světoznámé stars mají plastiku nosu?

Adéle

Zpěvačka Adéle je jasným příkladem toho, jak se dá změnit vzhled s přísunem finančních prostředků. Dříve “šedá myš” s kily navíc, dnes sice stále ne úplně štíhlá, ale profesionálně upravená, učesaná a nalíčená celebrita. Pokud se podíváte na fotky před plastikami a po, zatím máme pro tuto zpěvačku jen slova chvály. Plastika nosu jí opravdu prospěla.

Scarlett Johansson

Tato hollywoodská kráska má podle médií upravený tvar nosu. Nám se ale hlavně líbí její krásně vytvarované a zvětšené poprsí. Díky němu se podle nás stala nejen jednou z nejvyhledávanějších a nejlépe placených hvězd v Hollywoodu, ale také jednou z nejkrásnějších!

Khloe Kardasian

Tato profesionální celebrita a sestra dvou známějších sester Kardashianovych se také několikrát položila chirurgický stůl a podlehla fenoménu úprav vzhledu pomocí skalpelu. Dlouhou dobu to však nepřiznala. Na jejím vzhledu je však více než jasné, že se nezměnil věkem, ale skalpelem. Na druhou stranu, ten menší a užší nos se docela povedl! Co myslíte?

Meg Ryan

Tato kráska poměrně dlouho odolávala lákadlu plastických operací. Byla totiž vždy přirozeně půvabná. Podlehla až ve věku, kdy se v jejím mladistvém obličeji začaly více objevovat vrásky. Nechala si povytáhnout povadlý obličej a i její nos zaznamenal změnu tvaru.

Janet Jackson

Janet Jackson už má svůj věk. A bohužel se zdá, že co se týče plastických operací, zvolila podobnou cestu, jakou se vydal kdysi její velmi slavný bratr Michael. O něm se ví, že to s plastikami bohužel přeháněl a svůj vzhled si změnil k nepoznání od toho původního. Janet Jackson byla půvabnou ženou, která ale úplně neodhadla množství svých operací. Doporučujeme jí, aby se snažila vyrovnat s faktem, že čas, ani stárnutí se bohužel nedá zastavit.

Překvapilo nás, že dokonce i v Hollywoodu existují dámy, které naopak pomoci a služeb plastických operatérů prostě nevyhledávají. Víte, které to jsou?

  • Kate Winslet
  • Salma Hayek
  • Julia Roberts
  • Heidi Klum
  • Jodie Foster

Krása pomáhá získávat sebevědomí

Řada žen, která se rozhodla pro plastickou operaci, shodně tvrdí, že to udělaly z důvodu získání vyššího sebevědomí. Souhlasíme! Pokud je žena se svým vzhledem spokojena, je to znát i na jejím sebevědomém chování a přijímání sebe sama. Jakým jiným způsobem se dá ještě zvednout vlastní sebevědomí?

Který styl se více líbí vám? Dokonalé štíhlé krásky s bujnými vnady, plnými rty a s úzkými nosy, nebo dámy s přiznanými nedokonalostmi a třeba i s pár kily navíc? Do které skupiny patříte zrovna vy? Napište nám, jestli jste někdy uvažovali o plastické operaci. Splnili jste si tento sen?