Pořád hledáte svého kadeřníka? Nebo chcete konečně najít skutečně profesionální kadeřnictví? Stavte se v kadeřnictví Praha 5, na pražském Zličíně v Hair Fashion Point.

Pokud hledáte kadeřnictví s profesionály, kde to umí s péči o vlasy, s perfektním střihem, dokonalou barvou, a ještě nabídnou i skvělou atmosféru, zastavte se v kadeřnictví Praha 5 – v Hair Fashion Point. Nemusíte být z okolí. Výhodou HFP je perfektní dostupnost pro kohokoliv. Kadeřnický salon totiž najdete přímo na Zličíně, v OC Metropole. Snadno se sem dostanete metrem (konečná Zličín), ale i autem. Dokonce to sem máte s dobrým dojezdem i z Plzně, Berouna či z Kladna.

Kadeřnický salon, který to umí skutečně s jakýmikoliv vlasy

Posloucháte neustále u různých kadeřníků, že za jakýkoliv nevydařený účes mohou vaše vlasy? V Hair Fashion Point se nevymlouvají, ale konají. Dlouhé i krátké, dámské i pánské (dokonce i dětské) vlasy – každé jsou výzvou. Dostane se vám zde všech standardních profesionálních kadeřnických služeb, ale i mnohé navíc. Přijít se můžete ostříhat, nabarvit, nebo třeba jen učesat před večírkem, svatbou a jinou významnou událostí.

Máte problémy s vlasy? Umí se jich nasbírat skutečně mnoho

Někdo je má jemné, někomu se krepatí. Trápí nás padání vlasů, mastné vlasy, lupy, i šediny. Přestaňte hledat zázraky na internetových stránkách, či na sobě testovat různé doplňky stravy a vlasovou kosmetiku. V Hair Fashion Point najdete profesionály, kteří znají odpovědi na vlasové problémy. Už po první návštěvě budete obvykle odcházet spokojenější, nebo alespoň s příslibem brzké nápravy svých problémů.

Výhodné pondělky s 20% slevou

Registrujte se na webu HFP a objednejte se na pondělí. Krásné vlasy znamenají spousty procedur a cena se nasbírá. V pondělí to ale budete mít o 20 % levnější. Takže proč si nechávat kadeřníka na pátek? Přijďte v pondělí a svůj „nový život“ s novým účesem začněte od úterka.

Profesionálové, kteří pracují s kvalitní kosmetikou

Dobrý profesionál se pozná i podle toho, s jakou kosmetikou pracuje. A i my, klientky, často preferujeme salon podle toho, kterou nabízí. V Hair Fashion Point se neuvázali pouze jedné top značce. V portfoliu vlasové kosmetiky je Kérastase, L’Oréal Professionel, Schwarzkopf a Essensity. Koupit si v salonu máte možnost i profi produkty Paul Michell. Tak se stavte nejen pro dobrý střih a skvělou barvu, ale i zažít účinky nejlepší vlasové kosmetiky. A následnou domácí péči si odneste s sebou.

Metropole Zličín – nejlepší místo pro kadeřnictví

Manžela či přítele nechte sedět v pizzerii, děti vyšlete do multikina. Ty starší třeba na nákupy. A vy si to přijďte užívat do kadeřnictví. Takto si můžete naplánovat hezké odpoledne třeba jednou do měsíce. Váš vzhled pak bude vždy dokonalý, protože profi kadeřníci z Hair Fashion Point umí s vlasy doslova kouzlit a ozdravné i zkrášlovací účinky na naše vlasy i váš účes jsou dlouhodobé.