Zdržuje vás ranní líčení? Vadí vám, že po odlíčení vypadáte nevýrazně? Rozmazává se vám řasenka? Pokud jste alespoň jednou odpověděly „ano“, netrapte se a objednejte se na prodlužování řas.

Prodloužení řas v Olomouci

Mít krásné řasy je asi snem každé z nás. Dříve se vějíře řas lepily na oči v celé lince. Vlastně to jde i dnes, ale některé ženy se bojí rizik. Pomineme-li například alergii na lepidlo či syntetiku, může se stát, že se část řas odlepí, a to pak uděláte spíš trapas než parádu. Moderní prodlužování řas ovšem funguje na bázi připevnění „řasa na řasu“. Uvolní-li se lepidlo, odpadne jedna, dvě řasy, nikoli celý trs. Proto je lepší objednat se na proceduru, která vám zajistí přirozený vzhled. Stačí si zadat do vyhledávače jen heslo „prodloužení řas“ a lokaci. Například prodloužení řas v Olomouci nabízí studio Body Factory Olomouc. Zde si můžete vybrat buď syntetické řasy, nebo kašmírové. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Prodlužování řas je moderní metodou

Syntetické řasy se dělí podle tři faktorů: délka, tloušťka a zakřivení. Optimální délka je 10 až 12 mm, tloušťka asi 0,10 mm a zakřivení C. Záleží ovšem na tom, jak výrazné řasy chcete. Čím delší, silnější a zakřivenější, tím jsou řasy výraznější. Pokud toužíte po přirozenějším vzhledu, zvolte kašmírové. Lépe se podobají lidským řasám a nezatíží je. Kdybychom to měli porovnat, tak silnější syntetické řasy (ve velkém množství) vám udělají výrazné kartáče, kašmírové řasy vypadají jako husté, přirozenější chmýří. Po aplikaci můžete dělat vše jako doposud, pouze se vyhýbejte olejíčkům a všemu na olejové bázi, co by uvolnilo lepidlo z očí. Ráno se ovšem nebudete zdržovat líčením, budete stále svůdná a tmavé řasy nespláchne ani voda v bazénu. Nebude se vám mazat řasenka, kterou si mnoho žen hlídá během dne tím, že si prsty přetře okolí pod očima, kdyby tam nějaká ta šmouha byla. Víte, že tím ale vytahujete tuto jemnou kůži, což se nemá? Další důvod, proč investovat pouhých pár stovek do prodloužených řas.