Už od pradávna se lidé zdobili nádhernými zlatými a stříbrnými šperky. Malé ozdobné předměty zejména z drahých kovů a kamenů lze nosit přímo na těle či připnuté na oděvu. Klenoty vyráběné ze zlata, stříbra a platiny lákají především ženy. Dámy každého věku neodolají brožím, čelenkám, náhrdelníkům, prstenům, řetízkům, náramkům ani náušnicím.

Stříbrné šperky v mnoha provedeních

Z ušlechtilého kovu bílé barvy, kterému se latinsky říká Argentum, se vyrábějí skvosty zdobící uši, ruce, nohy, prsty i dekolty mnoha žen. Velmi oblíbené jsou stříbrné náušnice, protože se hodí pro mladé dívky i zralé ženy, a navíc je pořídíte za skvělé ceny. Ať už se rozhodnete pro klasické kruhy, visací modely doplněné čirými kamínky, náušnice ve tvaru kapky, srdíčka, sovičky, asymetrické tvary, čtverce a perly, vždy budete naprosto uchváceny. Na dálku třpytící se klenoty lze pořídit v jednodušším duchu i s bohatým zdobením. Záleží na vkusu a příležitosti. Jejich výběr je zábava, jen myslete na správné měření! Prstýnky s kamínkem, bez kamínku, elegantní, s perlou i výrazným barevným zdobením udělají parádu na každém prstíku. K dokonalému outfitu nesmí chybět nejen stříbrné prsteny a náušnice, ale také řetízky s přívěsky anebo náhrdelníky.

Zlaté náušnice a prsteny – symboly luxusu

Zlato, latinsky Aurum, je chemicky odolný a poměrně měkký drahý kov žluté barvy. Na první pohled zaujme jeho dokonalost, proto se z něj vyrábějí divukrásné klenoty. Zlaté prsteny si ženy nenechají uniknout! Milují jejich eleganci a vznešenost. Prstýnky mohou mít nejrůznější zpracování a zdobení. Na špici se drží modely s čirými i barevnými drahými kovy. Jak by se vám líbil kousek s brilianty? Je libo bílé, žluté, či růžové zlato? Vybírejte a kombinujte. Ve šperkařství není nic nemožné. Šikovné ruce zlatníků dokážou doslova všechno!