Přinášíme zajímavost ze světa módy – v podobě kabelek „Versace Palazzo Empire“. Značka Versace uvedla limitovanou edici na trh v létě 2016 a do prodeje dala pár kousků na podzim 2016. Kabelky jsou vyrobené z kvalitního, jemného materiálu, v limitované edici. 

(Zdroj obrázku: http://luxatic.com/)

Sedm kabelek v různých barvách, s designem sedmi měst, jako je Hong Kong, Sao Paulo, Tokio, New York, Peking, Paříž, Miláno. Jedná se o sběratelskou edici, jelikož z každého druhu je v nabídce pouze pár kusů.

Něco více o značce Versace

Světoznámá a prestižní společnost Versace, je příběhem tří sourozenců, kteří dokázali opravdu velké věci ve světě módy a parfémů – jsou to Gianni, Donatella, Santo Versace. Podařilo se jim zaujmout lidi z různých společenských sfér, od celebrit, umělců, politiků až po zpěváky. Jejich služeb využila například princezna Diana, Phill Collins, Giorge Michael, Madonna, Brad Pitt, Angelina Jolie, Catherin Zeta-Jones, Jennifer Lopez. Tito sourozenci jen potvrdili, že Italové jsou opravdu vášnivým a horkokrevným národem, který má smysl pro styl, eleganci a luxus. Versace se zaměřuje na módu, parfémy, obrazy, sochy a doplňky.