Sexuální život
Sexuální život

Nechcete, aby byl váš sex nudný? Nebo už se nudným stává a tak ho zcela pochopitelně budete chtít něčím okořenit? Pokud ano, poradíme vám několik tipů, se kterými nešlápnete vedle. Mohou být určené jak pro vás, tak i pro vašeho partnera. A právě zde začneme.

Sexuální život
Sexuální život

Zajistěte si nezapomenutelný sexuální zážitek

Že vše záleží jenom na mužích a na tom, jaké mají zkušenosti, nebo v jakém jsou aktuálně rozpoložení. Určitě ne. Pomoci může i zajímavá technika, která funguje na jednoduchém principu. Co máme na mysli? Jsou to oblíbené vakuové pumpy. Ty zajistí potřebný podtlak a následně prokrvení konkrétního orgánu. O jaký se jedná, jistě nemusíme uvádět. Uvidíte, že skvělý sex je zaručen.

Co takhle i něco pro vás?

Pojďme i na zajímavé tipy, které jsou určené přímo pro vás. O jaké se jedná? Jde o vibrátory, které nemusí být používány jenom ve chvíli, kdy váš partner není doma. Můžete ho využít i ke zpestření vašeho sexu. Není to nic neobvyklého. Každý dobrý sexshop by vám měl nabídnout skutečně širokou škálu možností, které jsou k dispozici. Podle čeho můžete vybírat? Několik tipů a rad vám samozřejmě můžeme dát i my. Třeba podle:

  • velikosti,
  • barvy,
  • tvaru.

Chtějte intenzivní prožitek

Pokud vám sex připadá, že by mohl být ještě o něco zajímavější, potom zkuste produkty, které jsou určené k tomu, aby přinesly intenzivnější prožitky. Mohou to být jak různé lubrikační gely, tak to mohou být také různá afrodiziaka. Jejich složení je unikátní v tom, že dokážou podporovat prokrvení, díky čemuž se vám do mozku dostávají informace o tom, že prožitek je podstatně intenzivnější. Zkrátka a jednoduše, použijte je a sex si více užijete.

Co takhle i něco neobvyklého? Ještě nekončíme, jelikož zmínit musíme i něco dalšího, co může váš sexuální život okořenit. Co takhle například pouta? I ta dnes patří k výbavě celé řady párů.