Zaměřte se na ně. Zvykneme je totiž zanedbávat. Ruce jsou vizitkou stejně jako tvář či vlasy, kterým obvykle věnujeme maximum pozornosti. Přitom právě pokožka rukou je mimořádně namáhána a také nehty bývají vizitkou našich návyků. Aby se majitel za ně nemusel stydět, je třeba svěřit se odborníkům. Obzvláště pokud na domácí ošetření nemáte čas a znalosti.

Krásné ruce, to nejsou jen umělé nehty. O pokožku rukou, okolí nehtových lůžek, je třeba se starat pravidelně a udržovat je ve zdravém stave. Základná profesionální úprava nehtů zahrnuje ošetření kůže v okolí nehtu, která je náchylná na časté záděry a poranění, protože je velmi jemná a rychle dorůstá. Dále úprava délky nehtů a výživa nehtů. Zdravý vzhled rukou zajistí i masáže a zábaly rukou, které zjemní pokožku a při pravidelném používání se za vaše ruce nebudete muset stydět.

A co vaše zlozvyky? Velmi známým problémem je zlozvyk ohryzávání nehtů. Možná jste nevěděli, že tento velmi nepříjemný zvyk se jmenuje onychofagie, jde totiž o lehkou neurózu! Pokud s tím máte seriózní problém i v dospělosti a trpí tím vaše ruce, o důvod víc obrátit se na odborníky.

Manikúra pro muže

O psychickém návyku se však nyní bavit nebudeme. V případě, že vás zajímá, kde a jak byste si mohli zlepšit stav svých rukou, čili podstoupit kompletní manikúru, čtěte dál.

Péče o ruce již v dnešní době není cizí ani pánem. Proto pokud jste příslušníkům silnějšího pohlaví a vzhled vašich rukou či nehtů vás trápí, nemusíte se vůbec stydět a je nejmenší problém obrátit se na odborníka. V hlavním městě si u nás na své přijdou páni i dámy. Manikúra Praha v salonu Aeditus je spolehlivým místem, kde vám pomohou dostat ruce do zdravé podoby a pro dámy samozřejmě čeká kompletní lakování a styling nehtů. Pánská klientela je zde celkem běžná. Rukám se dopřeje ošetření, zastřižení citlivých záděrů, ošetření speciálními olečekmi a celé ruky si odpočinou během parafínového zábalu v termorukavice, následně ošetřené regeneračním krémem.

 

Kosmetika Praha 3

V centru Aeditus si kromě manikúry můžete dopřát i kvalifikované ošetření pleti přírodní kosmetikou. Salón byl již před téměř dvěma desetiletími prvním v Praze, který používal přírodní krémy a přípravky na pleť vlastní výroby. Při ošetřování pleti používá přírodní kosmetiku dodnes a dává si záležet na výběru kvalitních certifikovaných značek, které formulují účinné ingredience z přírody do výsledných produktů bez chemie, zbytečné parfemace a konzervantů. Ať už klasické čištění pleti, nebo neinvazivní metody pro ošetření vrásek a prevenci jejich vzniku, v salonu Aeditus vaše pleť získá všechno to, co potřebuje.