Také nechcete, aby byl sex nuda? Dbejte na to, aby nebyl jednotvárný a abyste se svým partnerem nebo manželem stále zkoušela něco nového. Pokud hledáte inspiraci, našich několik tipů vám rozhodně přijde vhod. Pojďme na ně.

Zkuste sexy prádélko

První náš tip se týká vašeho oblečení. Zpestřit si dovádění v ložnici můžete tím, že si pořídíte nové sexy spodní prádlo. To není nutné kupovat jenom ve specializovaných obchodech. Pokud hledáte opravdu i celkem unikátní kousky, rozhodně můžete zkusit sex shop. Ideálně ten internetový, kde je výběr dostatečný. Když se podíváme na hlavní tipy, které dnes jasně dominují, jedná se o tyto:

  • Tanga kalhotky
  • Podvazky
  • Sexy noční košilky

Zaměřte se na pomůcky pro muže

Druhým naším tipem jsou pomůcky, které jsou určené přímo mužům. Sortiment je v tomto směru celkem velký a mezi opravdu oblíbené erotické pomůcky patří především různé vibrační kroužky. Zajímavý sortiment, který dokáže výrazně podpořit prožitek vašeho partnera a sex pozvednout na jinou úroveň. Sama se přesvědčíte, že už jenom to, jak si vše užívá váš partner, dokáže rozpálit a stimulovat i vás samotnou. Pamatujte na to, že sex by si vždy měli užívat oba dva. Tedy jak vy sama, tak váš partner. Vhodnou pomůckou toho docílíte celkem snadno.

Kupte si i něco pro sebe

Nemusíte nakupovat jenom pro partnera. Když jde o výběr různých pomůcek, můžete si pořídit i něco sobě samotné. Hitem se dnes stávají třeba Venušiny kuličky, které vám ukážou, jak může vypadat rozkoš. Výběr je opravdu velký a je jenom na vás, jakou variantu se rozhodnete zvolit. Rozhodně ale nemusíte nutně zůstávat jenom u nich.

Když se podíváme na další osvědčenou klasiku, můžeme říci, že jde o zajímavého pomocníka nejenom na chvíle, kdy budete bez partnera. Vibrátor se hodí také ve chvíli, kdy si budete chtít zpříjemnit předehru a vyzkoušet během ní i něco nového. I toto je tip, který mnoho žen doporučuje. Uvidíte, že zaujme i vás. I zde musíme říci, že existuje řada variant, které se liší funkcemi, velikostí, i materiálem.

Nezůstávejte jenom v ložnici

Mnoho párů dělá tu chybu, že se sexu oddává výhradně jenom v ložnici, za tmy, ve své posteli. Je jasné, že toto je až příliš jednotvárné a je proto třeba zkusit něco nového. Proto se nebojte experimentovat s místy a zkuste taková, která zaručeně nezklamou. O jaká se může jednat?

  • Gauč v obývacím pokoji
  • Sprchový kout nebo vana
  • Kuchyňská linka

Zůstávat však nemusíte nutně jenom u vás doma. Zajímavým tipem může být třeba i automobil, stejně jako příroda. Doba příjemných teplot je k tomu naprosto ideální.

Zkuste různá afrodiziaka

Ta jsou používána a vyhledávána doslova odnepaměti. Afrodiziakem mohou být třeba i různé druhy jídel. Těmi doporučujeme začít. Určitě jimi ale nemusíte končit. Opět musíme doporučit návštěvu kamenného sexshopu, popřípadě nákup online. To proto, že i afrodiziaka jsou velmi dobrým pomocníkem, jak svůj sexuální život zlepšit. V nabídce je celá řada možností, od různých kapek, až třeba po řadu speciálních gelů, které mají pomoci k dobré stimulaci. Pokud si nejste jista, nechte si poradit a neuděláte chybu.

Mluvte

Dokonalý sex by měl být založený na tom, že oba partneři budou dělat to, co mají rádi a co se jim líbí. A k tomu je nutné mluvit a tedy říci, co se líbí vám a co byste chtěla. To stejné by vám měl říci i váš partner. Daný rozhovor by měl být nenucený, jelikož jedině tak nedojde k různým trapným situacím. Pokud se na mluvení příliš necítíte, zkuste dávat při samotných hrátkách jasně najevo, co se vám líbí a co by měl partner dělat. Je to ta nejlepší cesta, jak nejenom zkoušet novinky, ale také jak mít opět sex, který bude jedním slovem nezapomenutelný.