Láskou byste ho snědla, jenže jsou tady i ty ošemetnější stránky. Chcete s ním strávit romantické chvilky, naznačujete, že byste ráda vyrazila někam jen ve dvou, jenže stále nic. Mužům náznaky nestačí a někdy nepomůže ani to, když mu vše řeknete napřímo. Buďte ženou činu a zařiďte pro vás nezapomenutelnou dovču!

Luxusní hotel a speciální balíčky

Nelze si představit snad více romantické ubytování, než to pod naším nejkrásnějším hradem. Tušíte správně, vaše kroky by měly vést pod hrad Karlštejn, kde stojí Hotel Mlýn Karlštejn. U břehu Berounky zažijete královský luxus, který váš vztah naplní jedinečností. Hotel Karlštejn má totiž punc luxusu, který vás zahalí na každém kroku.

Hotel dýchá úžasnou atmosférou, a to také proto, že vznikl přestavbou starého mlýna, který v údolí stál dokonce o necelých 100 let dříve než samotný hrad. Hotel má celkem 21 pokojů, od klasických až po skutečně výjimečné THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. K jejich výbavě totiž patří i volně stojící vana a velká manželská postel. Pro ještě intenzivnější zážitky nabízí hostům speciální Relaxační nebo Romantický balíček. Součástí prvního je exkluzivní pronájem wellness centra s finskou saunou a vířivkou včetně láhve sektu na 1,5 hodiny a Romantický zahrnuje i večeři při svíčkách na letní terase nebo v restauraci nebo servírování snídaně na pokoj.

Úchvatné prostředí

Hotel obklopuje zelený ostrov, jehož ozdobou je altán, který je oblíbeným místem pro svatby. I díky němu hotel už třikrát získat ocenění Nejlepší svatební místo roku. Je výhodou, že během dní volna můžete podnikat rozmanité výlety v okolí Karlštejna. Za návštěvu stojí lomy Amerika nebo Koněpruské jeskyně (více o nich zde). Zajít si můžete také na golf, do malé zoo nebo si na recepci objednat adrenalinový zážitek v podobě letu vrtulníkem. Tak kdy pojedete vy?