Parkování na pražském letišti: Jaké jsou podmínky?

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je, přijet na pražské letiště vlastním automobilem, nechat jej na letištním parkovišti a odletět do zahraničí? Existuje několik věcí, které byste o parkování na pražském letišti měli vědět.

Parkování na letišti pro každého

Parkování na pražském letišti je výhodné a pohodlné. Při jeho sjednání máte na výběr ze tří základních možností:

  • venkovní stání,
  • garážové stání,
  • valet parking.

Venkovní parkoviště je vhodné volit v letních měsících, kdy máte jistotu, že v Čechách nedojde k sněhovým přeháňkám a vaše auto tak nebude vydáno napospas počasí. Garážové stání je vhodné pro ty z vás, kteří preferují, aby auto bylo na krytém stání. Součástí této služby je také dohuštění pneumatik v případě potřeby. Co je tedy třetí možnost, takzvaný valet parking?

Létejte jako příslušníci královské rodiny

Se službou valet parking si budete připadat jako příslušníci královské rodiny. S vaším vozem totiž dojedete přímo na letiště, kde od vás auto převezme zkušený řidič a zaměstnanec parkoviště v jedné osobě. Při předávání klíčů od vozu spolu sepíšete potřebné dokumenty a vy se následně vydáte do odletové haly.

Hlavní výhoda parkování na letišti?

Víte, co je hlavní výhodou toho, když svůj vůz necháte zaparkovaný přímo na pražském letišti? Během svého pobytu v zahraničí vám ubude jedna starost, a to sice neustálé hlídání klíčů od vozu. Ty totiž budou bezpečně uložené. Jakmile se vrátíte zpět do Prahy, váš vůz na vás bude čekat a ušetříte si zbytečné čekání na spoj městské hromadné dopravy. Parkování na letišti je zkrátka pohodlné a výhodné.

Začněte létat správně. Nečekejte, až vaše dovolená začne za hranicemi, rozmazlujte se již před odletem. Dojeďte si na pražské letiště autem a svůj vůz svěřte do rukou profesionálů. Na parkovišti na letišti bude o váš automobil skvěle postaráno.