Komu učarovaly modely vozů Renault, neměl by opomenout absolutní novinku, jež přijíždí na automobilový trh. Zavřete oči, je tu Renault Koleos. SUV s asertivním vzhledem upoutá pozornost absolutně každého. Charismatický design, atletický profil, přední část robustního tvaru a pevné linie nejsou jedinými designovými vlastnostmi, jimiž se Koleos pyšní.

Unikátní atletický design Renaultu Koleos přináší neuvěřitelný, pohodlný požitek z jízdy

Přední světlomety jsou vyrobeny v systému Full LED a ve tvaru písmene C. S těmito světly budete nepřehlédnutelní při setmění i za tmy. Pohodovou jízdu zaručují přizpůsobitelné osvětlení interiéru, praktická panoramatická střecha, jež umožňuje spolujezdcům pozorovat noční oblohu nebo se slunit během dne, obří 8,7″ dotykový displej, 7″ TFT sdružený přístrojový štít a audiosystém Bose Surround.

Moderní technologie v motoru umožňují plynulou, bezpečnou a úspornou jízdu v plné ryxchlosti

Co se týče výkonu, vysoce výkonné motory Renaultu Koleos jsou spolehlivé a úsporné. Zároveň jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, na nichž se podíleli vývojáři a inženýři automobilky Renault https://www.rpz.cz/renault/. Na výběr máte několik verzí Renaultu Koleos. Všechny jezdí na naftu, převodovku mají manuální, nebo automatickou, výkon se pohybuje mezi hodnotami 130 k až 175 k.

Absolutní kontrolu nad řízením povolují speciální režimy

Maximální rychlost typu Energy dCi 130 4×2 je 185 km/h, u Energy dCi 175 4×4 je 202 km/h, u Energy dCi 175 4×4 X-Tronic je 201 km/h. Kombinovaná spotřeba paliva se pohybuje v rozmezí 4,6 až 5,5 l/100 km. Jak je vidno, všechny verze vozu Renault Koleos https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/koleos/novy-koleos/ s pohonem čtyř kol jsou vybaveny novou technologií ALL MODE 4×4-i. Volbou režimu jízdy AUTO, LOCK nebo 2WD budete mít řízení pod kontrolou.