Chcete mít dokonalý účes, ale nevíte, jakou cestou se vydat? Máme pro vás několik konkrétních tipů, které vás zaručeně nezklamou. Týkají se toho, že účesy je správné volit podle toho, na jakou událost se chystáte. To byste měla vždy sdělit, když navštívíte kadeřnictví v Praze, nebo kdekoliv jinde. Základním účesem je ten běžný, na každý den. Je spojený hlavně s praktičností, kdy ráno není třeba počítat s několika desítkami minut na úpravu vlasů. Jednoduše je můžete jenom rozčesat a vyrazit ven. Třeba do práce. Z hlediska praktičnosti ideální volba.

kadernictvi-hfpoint-praha-4

 

Potřebujete účes na významnou událost?

Druhou kategorií, kterou si představíme, jsou výjimečné události. Zde je skutečně třeba, aby se péči o váš účes věnoval profesionál. A to nejlépe před začátkem dané akce. Příkladem může být:

  • Ples.
  • Svatba.
  • Rande.

Stačí říci svůj požadavek a následně můžete mít na své hlavně něco, co se vám jenom těžko povede vytvořit svépomocí. Plesové účesy jsou zkrátka a jednoduše velkým hitem. Pokud ráda vypadáte neobyčejně až úchvatně, určitě se nebojte jít tímto směrem. Pamatujte, že výsledek od profesionálů je vždy lepší, a to jak pro jejich zkušenosti, tak i díky různým přípravkům, které mají v daném ohledu k dispozici. Ty pomohou třeba tomu, aby účes dlouhou dobu držel.

kadernictvi-hfpoint-praha-5

 

Plánujete například sportovní aktivitu?

Pokud máte vlasy krátké, není třeba cokoliv řešit. Pokud dlouhé, už je třeba myslet více než na krásu na skutečnou praktičnost. Proč? Jelikož nechcete, aby vás účes jakkoliv omezoval. Navštívit třeba dámské kadeřnictví Praha tak můžete z toho důvodu, že budete chtít vlasy zkrátit, nebo z toho důvodu, že budete chtít uplést cop, který vám během sportovní aktivity nebude nijak překážet. I když je tento styl účesu spojený výhradně jenom s praktičností, stále to znamená, že může vypadat skvěle. Opět totiž platí, že záleží na tom, kdo ho dělá a jaké má zkušenosti.

uces-hfpoint-cz