Občas není vůbec na škodu zavzpomínat na léta dávno minulá. Pamatujete si ještě na doby, kdy jste každý večer nadšeně sedávaly u televize a těšily se na pohádku před spaním? Co takhle zavzpomínat si na tyto časy s pomocí retro triček? Boba, Bobka nebo Maxipsa Fíka přece můžete hrdě nosit na hrudi i v dospělosti!

Potrpíte si na vtipná trička? Neměla by chybět v žádném šatníku. Jasně, je potřeba mít ve skříni pár halenek a slušných kousků, ale ani obyčejná trička se neztratí. Tričkem s hezkým obrázkem či trefným nápisem skvěle rozzáříte den sobě i všem ostatním, které potkáte.

Zkuste Maxipsa Fíka

Není snad nikdo, kdo by neznal příběhy Fíka a Áji, dvou nerozlučných přátel z Ahníkova u Kadaně. Tento večerníček spatřil světlo světa už v roce 1975 a vy ho snadno oživíte prostřednictvím oblečení. Probuďte v sobě dětskou duši a pořiďte si Fíka na tričku! Třeba s kočárkem, na němž veze svůj De lux super extra dort.

Máte raději Boba a Bobka?

Možná si ze svého dětství více pamatujete na dva bílé králíky z klobouku – Boba a Bobka. Nebo je zbožňuje vaše dítě, malá sestřenice, potomek kamarádky. Udělejte jim radost a pořiďte si tričko s králíky z klobouku. Třeba s legendární hláškou „Vstávat a cvičit!“.

Nebo nějakého úplně jiného hrdinu?

Trička s Bobem, Bobkem a Maxipsem Fíkem najdete na Geekshirt.cz. Jejich retro kolekce jsou mezi zákazníky hodně oblíbené. Pokud ale e-shop trochu prostudujete, jistě objevíte i spoustu dalších zajímavých potisků a nápisů. Mohou vám posloužit třeba jako dárek pro mladšího bratra, dítě, přítele či kohokoliv jiného. Na Geekshirt.cz totiž najdete trefný potisk trička pro vaše blízké každého pohlaví i věku. Mnohé skutečně stojí za to – například kalhotky na šňůře s textem „Sundej mi kalhotky“. Případně prasátko na červeném koberci s popisem „Selebrita“. A jakým nápisem či obrázkem si ze sebe uděláte legraci vy?