Většina z nás o tom asi už alespoň jednou snila, ale málokdo to doopravdy uskutečnil. Když to ale uskutečníte, co udělat, aby jste se za pár týdnů nevrátili domů a neměli pocit promarněné šance?

Poradíme vám pár triků a tipů abyste si bydlení v cizině více užili.

Udělejte z toho svůj dočasný ale opravdový domov

Tak tohle zní jako jedna z opravdu divných rad. Vždy kdo by si to chtěl dělat jako doma, když z domova odešel, protože ho „to doma“ už nudilo.

Jenže nakonec to možná není tak špatný napad. Vše jiné nás může vykolejit a najednou se můžeme cítit rozhození. Byli jsme zvyklí chodit ven s přáteli, sportovat a najednou pracujeme 12 hodin a na nic nemáme čas a po čase, po čase nás to začne ubíjet. Endorfíny ze sportu nemáme, protože chybí. A najednou ochuzeni o endorfiny se cítíme jako magnet, bez druhého magnetu. Tak si zajděte do místní posilovny, na pláž nebo se vyražte někam proběhnout a přibalte s sebou piknikový koš!

Opusťte občas svoji jeskyni

Každý to má občas rád. Teplá večeře, televize nebo knížka a šup pod deku. Jenže po nějakém čase se nám to může začít přejídat, navíc můžeme mít pocit promarněné šance a můžeme se začít cítit sami. Tak proč občas nevyrazit na procházku, do přírody nebo do hospody na jedno pivo? Člověk je společenský tvor a i když si to někdy nechceme přiznat, lidskou společnost potřebuje a dokáže nás přivést na jiné myšlenky.

Výlety na vás čekají

Jste v cizině. Vše je nové, jiné a máte miliardu možností jak trávit volný čas. Byli jste už za městem? Ve vedlejší vesnici? Co když tam objevíte úžasnou zapadlou kavárničku nebo starého muže který vám řekne jeho životní příběh?Relaxujte aktivně! Občasný pasivní relax není na škodu, ale nic vás nezregeneruje tolik, jako pořádný výlet. Možná pak budete fyzicky unaveni a budete mít pocit, že potřebujete další víkend, ale bude to stát za to. Uvidíte!