Odrostly jste dívčím střevíčkům a plánujete vylétnout z rodičovského hnízda vstříc vlastnímu životu? Uvažujete o pořízení vlastního bydlení a chcete se konečně postavit na vlastní nohy? Nebo už jste ve fázi, kdy hodláte založit rodinu a nemáte kde složit hlavu? Pokud jste si alespoň na jednu jedinou otázku odpověděly ano, jste na správné adrese.

Seznamte se s byty k prodeji na Praze 3, které rostou jako houby po dešti v lokalitě na Vackově. Podél ulice Malešická najde nový domov 347 rodin a vy ještě můžete být mezi nimi. V pěti patrových domech jsou budovány bytové jednotky o velikosti 1+kk až 5+kk. Každý byt má svůj balkon, lodžii nebo předzahrádku a je koncipován tak, aby maximálně ctil soukromí. V online katalogu developera lze konkrétně zhlédnout, jak jsou jednotlivé byty navrženy a vybírat nejen s ohledem na světové strany, ale i sousedy.

Bydlení pro každého

Menší byty, od velikosti 1+kk do 2+kk, se skvěle hodí pro singles nebo páry, které spolu začínají žít na zkoušku a nechtějí se natrvalo vázat. Byty od velikosti 3+kk do 4+kk jsou jako stvořené pro mladé rodiny, které už mají nebo očekávají děti.

Dostatek prostoru a citlivé užitné řešení místností je na Vackově devízou k nezaplacení. Největší byty o velikosti 5+kk pak řeší nároky na bydlení smíšených manželství nebo vícegeneračních rodin.

Rodinné bydlení v Praze na Žižkově je sázkou na jistotu, s níž nemůžete šlápnout vedle. Žižkov, jako už několikrát v dějinách, mění svou tvář a udává rytmus moderny. Zatímco kdysi to žilo na Žižkaperku nebo na Parukářce, dneska je genius loci lokality spatřován v tom, že Vackov funguje jako průsečík mezi živoucím městem s rušnou obchodní čtvrtí a klidnou oázou parků a zeleně.

Proč Vackov?

Rezidence na Vackově  vzešlo z pera studia MS Architekti. Pojetí citlivě pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu tak, aby se zde nové obyvatelé cítili jednoduše dobře.