Pojďme vyvrátit tvrzení, které je s pracovním oblečením pro ženy často spojené. Možná se vám zdá, že je neforemné a nemůže žádné ženě slušet. V okamžiku, kdy se seznámíte s modely YOWIE a DESMAN Lady zjistíte, že je toto tvrzení opravdu neoprávněné. Chcete být krásná a přitažlivá i při práci, během okopávání záhonku na zahradě nebo třeba při opravě automobilu? Seznamte se s oblečením a obuví, které jsou vytvořeny na míru stylovým ženám, které chtějí vypadat dobře při jakékoliv činnosti a navíc se díky kvalitnímu a funkčnímu materiálu skvěle cítit.

Pracovní oděvy
Pracovní oděvy

TOMIS CZ-pracovní oděvy pro stylové ženy

Pokud jste zahlédla ženu, které to v pracovním oblečení neuvěřitelně slušelo, je velmi možné, že zabloudila na stránky tomiscz.cz, které nabízejí kvalitní dámské pracovní oděvy a boty YOWIE a DESMAN Lady. Nezáleží na tom, jestli hledáte slušivý oděv do práce nebo pro volný čas, výběr je opravdu velký. Začíná u dámských pracovních plášťů, zástěr a kalhot přes čepice, rukavice až po kvalitní a skvěle vypadající obuv. Rozhodně také s pracovním oblečením nesouvisí jednotvárnost, naopak, vybírat můžete z nepřeberného množství barev a velikostí.

Pracovní oděvy YOWIE, elegance, styl a funkčnost

Vypadat a cítit se skvěle. Požadavek, který si dali za cíl vyplnit do posledního puntíku tvůrci dámských pracovních oděvů YOWIE značky CRV. Návrháři stylových pracovních oděvů i bot dobře vědí, že by měly i pracovní oděvy hrát barvami a ladit. Díky tomu se můžete s YOWIE obléknout od hlavy až k patě. Slaďte boty, které splňují ty nejpřísnější nároky na kvalitu a funkčnost, s montérkami, bundami, vestami, plášti, či nebezpečně svůdnými pracovními sukněmi. Jistě oceníte kvalitní materiál i řadu praktických kapes. YOWIE jednoduše myslí na vše.

Dámské pracovní oděvy YOWIE
Dámské pracovní oděvy YOWIE

Dámská pracovní obuv YOWIE, kterou si vaše nohy zamilují

Pracovní obuv musí splňovat vysoké požadavky na kvalitu a funkčnost. Díky této skutečnosti se však můžete setkat s obuví, která zrovna nelahodí oku. To však není případ obuvi YOWIE, která je určena pro velkou zátěž a zároveň skvěle vypadá. Její barvy navíc ladí k pracovním oděvům YOWIE.

Dámská pracovní obuv YOWIE
Dámská pracovní obuv YOWIE

Stylové montérky? Jedině s kolekcí DESMAN

„Jak je možné, že v těch montérkách vypadáš tak dobře?“ Otázka, na kterou se budete muset s montérkami z kolekce DESMAN připravit. My vám tajemství slušivých montérek rádi prozradíme. Kolekce dámských pracovních oděvů DESMAN myslí na ženy a jejich potřeby a přání. Jedním z nich je, cítit se i v montérkách přitažlivě. Oděvy si proto zakládají nejen na kvalitním a funkčním materiálu, ale také na slušivém střihu, moderním vzhledu i krásných barvách. Montérky do zimy i do léta? Řešení nabízí opět kolekce DESMAN, která je k dostání i v zimní verzi zateplené flanelem.

Pracovní oděvy DESMAN
Pracovní oděvy DESMAN

 

Hledáte pracovní oděvy do práce nebo třeba na zahradu a chcete se v nich cítit stylově a přitažlivě? Objevte nabídku kvalitních a designových oděvů a bot u TOMIS CZ a buďte neodolatelná i při práci.