Pro to, abyste pod stromečkem potěšili své blízké, známé a kolegy, nemusíte utrácet tisíce korun. Stačí natrefit na správnou inspiraci a váš dárek sklidí nevídaný úspěch. Mezi nejoblíbenější a nejvděčnější vánoční dárky patří kosmetické balíčky a parfémové sady.

Dárky za pár korun

Levné dárky nemusí být bezpodmínečně ponožky, hrníčky, čaje nebo svíčky. I dárky, které vás finančně nezruinují, mohou vypadat luxusně. Vhodně zvolené kosmetické nebo parfémové dárkové sady předvedou hodně muziky za málo peněz.

Ženy potěší dekorativní kosmetika, proto je skvělým nápadem atraktivně naaranžovaný balíček skládající se z kosmetických štětců, očních stínů, tvářenky, rtěnky a laku na nehty. Muže překvapí originální sada na holení obsahující štětku, břitvu a holicí krém. Páni pěstující si plnovous budou nadšení z oleje a kartáče na vousy, či vosku na knír. Děti budou bez sebe radostí z dárků s jejich oblíbenou pohádkovou postavou. Mohou mít podobu toaletní vody ve flakonku s ilustrací Mimoně, Ledového království, či Angry Birds.

Parfémy nikdy nezklamou

Jak již bylo řečeno, před Vánoci jsou nejvíce prodávaným zbožím kosmetika a parfémy. I zde záleží opět pouze na nás, kolik jsme ochotni do toaletních vod investovat. Skvělým tipem na parfém do 500 Kč je dámská vůně Cerruti 1881 pour Femme. Italská módní značka Cerruti slaví úspěch i v oblasti šperků a parfémů. Málokdo totiž odolá prvotřídní kvalitě, nadčasovému stylu a eleganci.

Jedinečnost Cerruti 1881 pour Femme spočívá v její smyslnosti, osobitosti a ženskosti. Tento parfém přináší syté hřejivé tóny, které jsou ideální právě pro zimní období. Obklopí vás exotická vůně prodchnutá zemitými liniemi vzácných dřevin. Cerruti 1881 pour Femme vás vtáhne do světa sytých sladkých vůní odlehčených svěžím pomerančovým květem.