Používání jednorázových papírových ručníků a hygienických pomůcek nám usnadňuje zajištění správné hygieny. Jaké produkty vybrat?

Věnujte pozornost důkladnému sušení rukou

Správná hygiena rukou začíná u mytí a sušení. Abyste se vyhnuli křížové kontaminaci bakterií a virů, je důležité dodržovat správnou hygienu rukou tím, že si ruce budete mýt a sušit k naprosté dokonalosti. Na veřejných toaletách se doporučují používat papírové ručníky. Studie ukazují, že elektrické vysoušeče šíří bakterie více než tradiční papírové ručníky.

Jaké papírové ručníky zvolit

Pro zajištění optimální hygieny doporučujeme používat ručníky papírové skládané. Ty jsou dostání v ekonomické variantě s inovativním systémem skladu pro snadné oddělení z designového zásobníku na papírové ručníky Jofel. Jde o ideální variantu na veřejné toalety. Luxusnější dvouvrstvá a třívrstvá varianta v bílém provedení opět vyniká vysokou pevností a savostí. Navíc je šetrná k pokožce při častém použití, proto ji doporučujeme do ordinací a ambulancí.

Moderní technologie

Inovativní papír DissolveTech vyniká vysokou savostí a pevností při styku s vodou. Technologické řešení zajišťuje, že v případě vhození papírového ručníku do toalety se ručník při kontaktu s odpadní vodou rychle rozpustí a neucpává tak odpadní potrubí jako běžný papírový ručník.

Do ordinací doporučujeme papírové podložky na lůžko

Pokud vlastníte ordinaci, ambulanci nebo kosmetický salon, pak doporučujeme vyzkoušet hygienické podložky na lůžko, které je tímto způsobem chráněno proti bakteriím, virům, esenciálním či masážním olejům a jiným tekutinám. Jednorázová papírová podložka na lůžko je vyrobena z dvouvrstvé celulózy, která je příjemná na dotyk, vysoce savá a pevná. Materiál nedráždí pokožku ani sliznice. Každá role je hygienicky zabalená do folie a perforovaná. Podložku jednoduše odtrhnete na požadovanou velikost a denně ekologicky zlikvidujete. Jedná se ekonomickou variantu a šetrný výrobek k životnímu prostředí.