Podzim je skvělý čas k uspořádání dlouho očekávaného setkání s rodinou nebo přáteli, které se nepodařilo uskutečnit během léta. V podzimních měsících je organizace oslav mnohem snazší, protože nemusíte přemýšlet o tom, jak přežít v extrémním horku venku.

V září často můžeme těžit z slunečných, nikoli příliš horkých dnů, a listy stromů začínají postupně měnit své syté podzimní barvy, které přináší pohodlí. Snažte se využít všech podzimních darů, aby vaše oslava byla nezapomenutelná. V článku najdete spoustu užitečných tipů, které budou užitečné pro každého, kdo chce uspořádat nezapomenutelnou podzimní párty.

Vyberte vhodné místo pro oslavu

Podzimní příroda fascinuje svými měnícími se barvami, takže se snažte vybrat místo obklopené stromy. Padající listy vytvoří nádherné pozadí pro hravé fotoseance. Podzimní krása přírody vám umožní ušetřit peníze, protože nepotřebujete dodatečné dekorace. Pokud se rozhodnete pro venkovní oslavu, nezapomeňte se postarat o uzavřené stany, které vás ochrání před nepředvídatelným podzimním deštěm nebo nepříjemným větrem.

Postarejte se o své hosty

Brzký podzim nás často hýčká poměrně teplými a slunečnými dny, ale večer se rychle ochladí, takže je nutné se postarat o teplé oblečení. Pokud chcete, aby bylo večer na párty pohodlné a útulné, kupujte teplé deky předem, které hosty ochrání před zimou. Prostředí můžete zdobit hezkými polštáři, které přidají více pohodlí. Týden před oslavou informujte hosty, aby si připravili vhodné oblečení. Pokud je den oslavy deštivý, je užitečné mít s sebou gumové boty nebo pláštěnku, aby počasí nezkazilo slavnostní náladu. Mestskamoda.cz je místo, kde najdete obuv vhodnou pro různé počasí. Pro podzim hledejte boty odolné vůči dešti a blátu, které jsou snadno udržovatelné. Kupte si boty z www.mestskamoda.cz a cítíte se stylově při každé příležitosti!

Jídlo pro chladnější počasí

V podzimním období nemusíte přemýšlet o tom, jak uchovat jídlo v horkém dni. To velmi usnadní výběr jídel. Pokud plánujete uspořádat útulný piknik venku, nejjednodušší bude připravit jednohubky a další občerstvení, které lze snadno jíst, když sedíte na zemi. Pro oslavy v interiéru můžete vybrat i sofistikovanější pokrmy. Určitě se postarejte i o teplé nápoje: čaj, kávu nebo horké víno. S poklesem teploty teplé nápoje zabrání hostům v promrzání.

Kodex oblečení

Nekomplikujte výběr oblečení pro hosty tím, že zvolíte sofistikovaný dress code. Když trávíte čas v přírodě, určitě se necítíte pohodlně v oblecích nebo luxusních šatech. Ujistěte se, že dress code umožní hostům obléci se teple a pohodlně. Dámy, které nechtějí obětovat krásu za pohodlí, mohou koupit krásné dámské podzimní boty. Taková obuv se hodí nejen k teplým šatům, ale i k džínám. Budete je moci nosit při různých příležitostech.

Odpovídající dekorace

Podzim okouzluje svými sytými barvami, takže při organizaci venkovní oslavy opravdu nepotřebujete další dekorace. Pokud se oslava koná v uzavřeném prostoru, můžete do něj přinést nádherné barvy podzimní sezóny ve formě květin. Je chybné si myslet, že na podzim nenajdete krásné květiny, které by oživily místo konání oslavy. Vždy můžete najmout profesionálního dekoratéra, který vám nabídne nejočekávanější květinové možnosti.