Vytvoření vlastního trička nikdy nebylo snazší

Tričko s potiskem je oblíbeným kouskem oblečení po mnoho let. Jak takové tričko vybrat, aby vám skutečně slušelo?

Černé tričko s potiskem

Černá trička s potiskem mají obrovské množství příznivců, zejména z řad žen. Mnoho z nich si myslí, že černá způsobí, že vypadají štíhlejší. Stylové tričko s potiskem z trickovy.cz můžete kombinovat s bílými kousky oblečení. Na jaře a v létě se nebojte vyměnit černé triko za tmavě modré. V námořnickém tričku můžete také vypadat módně a stylově, stačí si vybrat vhodný potisk. V jarní sezóně a v nadcházejícím létě byste také měli vsadit na tričko v živých barvách. Růžové, žluté nebo zelené tričko se dokonale spojí s opálenou pokožkou. Kombinace vašeho oblíbeného trička s potiskem a džínovými kraťasy je mimořádně módním řešením, zejména když k outfitu přidáme tenisky, barevný batoh nebo jiné originální doplňky. Díky této kombinaci budete vaše oblíbené tričko nosit mnohem častěji.

Tričko s potiskem dle materiálu

Tričko s potiskem dle materiálu

Základem pro výběr vhodného trička je jeho materiál. Rozhodně nejlepším materiálem pro tričko s potiskem je vysoce kvalitní bavlna. Bavlněná trička jsou měkké a proto nedráždí tělo. Vláknitá struktura navíc umožňuje cirkulaci vzduchu, a to i při největším horku naše tělo v bavlněném tričku bude větráno. Kromě toho jsou bavlněná vlákna, i když jemná, velmi trvanlivá, odolná proti oděru a roztržení. Jak nosit trika s potiskem a být IN?

Tričko je univerzální součástí každého šatníku. Nosí jej děti, teenageři, ženy i muži. Mezi ty, které jsou nejmódnější, patří nejen ta, která mají na sobě vtipné citace a cenné myšlenky. Populární jsou také trička s vlasteneckými nebo slovanskými motivy. Módní trička s potisky fungují v mnoha, nejen sportovních stylizacích.

Ještě lepší variantou je nechat si vyrobit tričko s vlastními motivy na míru. Nemusíte se bát popustit uzdu své fantazii a navrhnout vlastní kresby, oblíbené citáty, životní motta. Můžete nechat natisknout obrázky vašich dětí, které si ponecháte jako jedinečnou vzpomínku, či společnou rodinnou fotku z dovolené, apod.