Porod
Porod

Čeká vás narození miminka? Je to rozhodně velmi pozitivní událost v životě každé ženy. Zároveň je ale pochopitelné, že můžete mít nemalé obavy z porodu. Je tomu skutečně tak? Pokud ano, podívejte se s námi, jak ho zvládnout co možná nejlépe.

Choďte na různé kurzy

Informovanost o tom, co se během porodu děje a co může nastat, je rozhodně velmi dobrá. Díky tomu vás zaručeně nic nepřekvapí a vy si budete jista tím, že vše zvládnete o poznání lépe, než nepřipravené matky. Požadované informace si můžete nejenom načíst z různých knih, ale máte zde pochopitelně i možnost toho, že navštívíte specializované kurzy. Ty mají jednu velkou výhodu:

  • Vše si vyzkoušíte v praxi
  • Může přijít i váš partner
  • Když něco nevíte, zeptáte se
Porod
Porod

Snažte se o co nejjednodušší porod

Jak na to? V takovém případě vám mohou pomoci různé produkty, které jsou na našem trhu k dispozici. My doporučíme Dianatal, což je unikátní porodnický gel. Ten dokáže nejenom výrazně snížit třecí síly, ale dokáže také velmi výrazně zkrátit dobu porodu. Studie ukazují, že dokonce až o celých 30 procent celkového času. Jelikož to mohou být doslova i desítky minut, je určitě dobré se na tento přípravek zaměřit a pořídit si ho.

Buďte v péči lékařů a poslouchejte je

Pravidelné prohlídky u lékaře jsou nezbytné a neměla byste je opomíjet. Stejně tak byste neměla opomíjet ani jejich rady, které je třeba poslouchat. Mezi takové může patřit i to, že vám zmíněný mukoadhezivní porodnický gel také doporučí. Dále určitě musíme připomenout, že pokud chcete zvládnout porod bez potíží, je určitě správné rodit v porodnici, pod dohledem lékařů. Jakmile ke všemu dojde, svěřte se plně do jejich péče, důvěřujte jim, poslouchejte je a vše dopadne tak, jak dopadnout má. Narozením zdravého miminka. Jistě už jako maminka dáte za pravdu, že to nebylo tak hrozné, jak jste se obávala.