Problémy v posteli

Našla jste pravého partnera, který je dokonalý po všech stránkách, ale pokud dojde na otázku intimity, tak to lehce vázne? A to hlavně z důvodu, že jeho erekce není taková, jak oba očekáváte? Důležité je nemyslet na posměch, stejně jako na stud. Tyto problémy se týkají řady mužů a i proto je možné zmínit řadu různých řešení. Tady jsou.

Problémy v posteli

Léčba existuje

První, čeho se určitě musíme dotknout, jsou možnosti léčby. Zde zaručeně potěší jedno pozitivum, které je spojeno s faktem, že léčba existuje. A dokonce není nutné chodit ani k lékaři, což váš partner pochopitelně uvítá, jelikož mnoho mužů se při takových problémech stydí. Tím lékem, který máme na mysli, je kamagra. Ten v podstatě vznikl zcela náhodou, jelikož primárně byl určený k léčbě hypertenze. Jak se ale později ukázalo, má velký pozitivní vliv i na léčbu erektilní dysfunkce. Pro vašeho partnera a vlastně i pro vás samotnou jasná volba.

TIP: Chybějící testosteron doplní injekce testosteronu.

Využijte preparáty na posílení erekce

Je jasné, že léčba není okamžitá a tak málokterý z párů chce být delší dobu bez sexu. Proto doporučujeme využívat i preparáty, které mohou erekci posílit a opět ji zajistit. Mezi ty nejznámější patří oblíbená Viagra, charakteristická svou modrou barvou. Stejně tak můžete využít i řadu jiných alternativních produktů. Pokud je váš partner bude užívat, může to vaše intimní uvést do normálu. Dané produkty totiž umí:

  • zajistit erekci,
  • zkvalitnit erekci,
  • prodloužit erekci.

Může to být i stravou, nebo psychikou

Není nic výjimečného, že na erekci a její kvalitu má vliv mnoho jiných faktorů. Mezi první patří i psychický stav. Mnoho osobních starostí, nebo starosti v práci, tomu rozhodně nepřispívají. Problém ale může být i ve stravě. Snažte se o klidnější životní styl a uvidíte, že to možná problém s vaším sexem dokáže vyřešit lépe, než různé medikamenty. Proto je právě změna životního stylu jeden z prvních doporučovaných kroků.