Hodinky k mužům neodmyslitelně patří. A to nejenom proto, že se díky nim nikdy nezpozdíme, ale i díky tomu, že dnes mohou být i zajímavým elegantním doplňkem. Podívejme se společně na několik tipů, jak vybrat ty správné. Základem je určitě design. Pokud nemáte příliš cit pro správný směr, nic nezkazíte volbou kousků od známých módních značek. Dobrým tipem je třeba široká nabídka hodinek Police, jelikož právě tato značka, hlavně v oblasti pánského segmentu jasně ukazuje, že se inovací rozhodně nebojí.

screen-prohodinky-cz-police

Funkce jsou základ

Nejsme však ženy, abychom hleděli jenom na samotný design. Co by nás jako muže mělo také zajímat, to jsou určitě funkce, které hodinky mají. Základem je přesné ukazování času. Tím by však možnosti rozhodně končit neměli, jelikož stejně tak se hodí například:

  • Zobrazování data.
  • Informace o časových pásmech.
  • Zobrazení teploty či vlhkosti vzduchu.

Samozřejmě funkce volíme primárně také podle účelu použití hodinek. Pokud chceme, aby nás reprezentovali na pracovní schůzce, je jednoduchost základem. Milujeme-li však sport či pobyt v přírodě, jsou funkce i velmi praktickým pomocníkem.

Jaký materiál je ten pravý?

Zapomínat bychom neměli ani na správnou volbu materiálů. Zde bychom si měli uvědomit to, že by hodinky měli něco vydržet. Pokud je něco, čím nic nezkazíme, je to například kvalitní minerální sklo, stejně jako ocelový ciferník. A takových modelů najdete třeba na eshopu Prohodinky.cz více než dost. Problém ale není ani kvalitní plast, stejně jako například kůže. Opět platí, že i výběr materiálu bychom měli lehce podřídit tomu, na co hodinky využíváme.

Jak je to s cenou?

Ano, kvalitní hodinky zkrátka něco stojí. Na druhou stranu si pamatujte, že nejde o rychloobrátkové zboží. Pokud tedy svou investici rozpočítáte na jednotlivé měsíce, vyjde vám, že celkově stačí ušetřit pár desítek korun a rázem máte na kvalitní kousek, který nezklame.