Věděli jste, že návrhář Michael Kors vymyslel svůj první model šatů již v roce 1964 jako pětiletý? Vytvořil svatební šaty pro svou matku, která se v té době vdávala za jeho otčíma, po kterém mimochodem převzal i své jméno. Miliony žen na celém světě jsou mu dnes vděčné za to, že nedal přednost vysněné kariéře herce a začal se naplno věnovat módě.

MK3

Dodnes je výjimečný tím, že jako první Američan prorazil na evropských přehlídkových molech. Celkově změnil pohled evropských žen na módu. To vše ale přišlo až po dlouhých letech dřiny na novém kontinentu. Studoval módní návrhářství v New Yorku a jeho první kolekce se obratem vyprodala již v roce 1981. V Evropě prorazil až o celých šestnáct let později, kdy se stal kreativním ředitelem módní značky Céline. Přebudoval ji od základů a vytvořil novou kolekci ready-to-wear, která sklidila obrovský úspěch. V roce 2003 si založil vlastní značku. Od té doby Kors vládne srdcím žen po celém světě.

Jak to vlastně dokázal? Jednoduše ukázal dámám v Paříži, že se mohou oblékat ležérně a stále si přitom zachovat šmrnc. Z jeho modelů dýchá americká bezstarostnost propojená s luxusem. Hodinky začal navrhovat v roce 2004 a každý, kdo jeho tvorbu v této oblasti zná, ví, že navrhuje mimořádně všestranné, výborně ladící a krásné modely, které navíc vynikají vysokou kvalitou materiálů.

Popularitu značce zaručuje věrnost jistým principům. Hodinky Michael Kors mají například vždy kulatý analogový ciferník, vyrobené jsou z chirurgické oceli s povrchovou úpravou či ve verzi oceli nebo mají kožené řemínky v různých verzích a nezřídka používá i materiály jako je polykarbon různých barev ladících úžasně do jednoho celku. Hodinky Michael Kors jsou hotovým šperkem, který je navíc kvalitní a spolehlivý, praktický pomocník. Podívejte se, co všechno vám tato značka nabízí na stránkách prodejce Delux.cz.