S příchodem letního období se mění také trendy v líčení. Opět se na několik týdnů rozloučíte se svými oblíbenými přípravky, protože na scénu nastupují voděodolné produkty. Pokud chodíte k vodě, ovšem nápaditého líčení se vzdát jednoduše nechcete, jednoznačně oceníte voděodolný make-up i řasenku. V následujících řádcích vám představíme kosmetiku, kterou si spousta žen během letních měsíců zaručeně zamiluje.

Vybrat voděodolný make-up je oříšek

Bohužel, ne všechny ženy byly obdarované zdravou pletí se sjednoceným pigmentem. Pokud vás trápí celoročně nevzhledné červené pupínky, pravděpodobně bez make-upu nevyjdete ani z domu. Jakmile však začnou venkovní teploty stoupat nad 25 °C, klasický make-up nával potu prostě nevydrží. Pořiďte si na horké letní dny voděodolný make-up, s nímž můžete vyrazit i k vodě či sportovat, aniž by se vám rozmazal.

Voděodolný make-up sjednotí vaší pleť a zakryje nedokonalosti. Vydrží vám navíc celý den. Popularitě se těší zejména make-upy od značek jako Collistar, Lancome, La Mer a podobně. Záleží však i na tom, kolik jste ochotna do takového make-upu investovat. Seženete produkty jak za pár stovek, tak i klidně za dva tisíce.

Nezapomeňte na voděodolnou řasenku

Stejně jako je k dostání voděodolný make-up, tak jsou i voděodolné řasenky, kterým nevadí ani voda v bazénu, ani slaná voda v moři. Pokud zmoknete po cestě do práce, nemusíte se bát, že byste přišla rozmazaná. Voděodolná řasenka vám poskytne navíc maximální objem a prodloužení, takže nebudete po žádné stránce strádat. Ze značek určitě stojí za zmínku Max Factor, Maybelline, L’Oréal Paris či Clinique.

Specifickou kategorii tvoří magnetické řasy, díky nimž už nemusíte pořizovat žádnou řasenku. Zdůrazněte svůj pohled a podtrhněte krásu. Opticky si zvětšíte oči a aplikace těchto řas je snadná a rychlá.