Sice jsou letní prázdniny v nedohlednu. Co takhle se ale naladit pozitivně? V současné době, kdy na vás ze všech stran útočí jedna špatná zpráva za druhou, je to skvělý nápad, nemyslíte? S příchodem prvních horkých dnů si začnete představovat, jak si roztáhnete deku na písečné pláži někde u moře. Odhalíte své tělo, které během zimního období ztratilo pigment, a opět získáte nahnědlý odstín.

Ještě nevypukl správný čas pro nákup plavek, ovšem můžeme nahlédnout pod pokličku a podívat se, jaké modely pro vás výrobci plavek připravili. Zapomeňte na nenápadnost, v letošním roce jednoznačně poletí pestrobarevnost.

Plavky kombinujte

Dávno jsou pryč doby, kdy jste musela mít ve stejném odstínu horní i spodní díl plavek. Fantazii se meze nekladou, takže dámské plavky můžete různě kombinovat. Pokud si tedy koupíte dvoje, najednou z nich máte čtyři varianty. Jednou si vezmete spodní díl od prvních plavek, podruhé naopak.

Stejně tak by ve vašem šatníku neměly chybět alespoň jedny dvoudílné plavky, jestliže preferujete spíše jednodílnou alternativu. Jednodílné plavky sice zakryjí vaše nedostatky v oblasti břicha, nicméně ani dvoudílné nevypadají škaredě, stačí zvolit správný střih. Je pochopitelné, že štíhlé dívky potřebují jiný střih než plnoštíhlé dámy.

Luxusní plavky pro rok 2020

Potěšte své oči a podívejte se do nabídky e-shopu VIP-pradlo.cz, kde najdete luxusní plavky pro letošní rok. Jsou z vysoce kvalitního materiálu, takže vám vydrží i několik let. V nabídce máte různé motivy, ale také střihy. Přijdou si na své dokonce i ženy s velkým poprsím. Vyberete si zvlášť horní a spodní díl plavek, takže můžete zvolit různou velikost, což je obrovská výhoda, neboť ne každá žena má tak symetrickou postavu, aby jí sedla podprsenka M a kalhotky taktéž M.