Je to tak, můžete holdovat jakýmkoliv trendům, ale jakmile se teplota za oknem přehoupne přes třicítku, stejně každý sáhne po ověřených stálicích letního šatníku. Barevná trička, nebo ještě lépe tílka bez rukávu, jsou klasikou, bez níž se zkrátka neobejdeme.

Jednoduchá elegance

Kvalitní jednobarevné tričko není praktické pouze s ohledem na letní vedra. Současně se totiž jedná o nejsnadněji kombinovatelný kousek oblečení vůbec. Pokud zvolíte správně, můžete je nosit k šatům, džínám, stylovým kalhotům do práce i ke sportovnímu oblečení. Elegantnější tílka se špagetovými ramínky mohou zase posloužit jako pěkný letní top. A když se večer ochladí, je tu trik zvaný vrstvení. Kromě klasické kombinace se sakem či kabátkem můžete na tričko obléct třeba flanelovou košili nebo vestu. Nošení trička s krátkým rukávem na jiném s dlouhým rukávem ovšem spíše nedoporučujeme, tento trend vymizel již s nástupem nového tisíciletí.

Vyjádřete svůj názor

Jednobarevná trička mají ještě jednu výhodu: mohou se stát paletou pro vaši kreativitu. Jakýkoliv obrázek či citát, který se vám líbí, pak budete hrdě nosit na hrudi a vašemu okolí neunikne. To je samozřejmě i skvělá příležitost pro sportovní týmy, zájmové spolky a pěvecké sbory, vytvořit si jednotný outfit, jímž budou reprezentovat. Decentní nášivka s logem je zase ideální pro firmy, ať už jako nenápadná reklama, nebo dárkový předmět pro zaměstnance a partnery.

Kvalitně, levně a ve velkém

A to už se dostáváme k otázce, kde vlastně pořídit výhodně kvalitní dámská a pánská trika z bavlny, která by vypadala skvěle, a nechat je opatřit výšivkou či potiskem. Ideální jsou specializované velkosklady s oblečením, jejichž nabídka je pestrá a současně dostupná i při větším počtu kusů. K těm nejlepším u nás patří Xfer.cz. Stačí si prohlédnout pestrou paletu modelů a barev v jejich internetovém katalogu a možnosti potisku. U všech výrobků je zaručena prvotřídní savá bavlna s dlouhou životností.