Konečně jste našli byt, který splňuje veškeré Vaše představy o ideálním bydlení? Možná Vás již při pohledu na samotné místnosti, napadá, jak byste je mohli zařídit. Kromě výběru nábytku na Vás pravděpodobně čeká také volba podlahy. Vaše nové bydlení můžete zútulnit také kvalitním kobercem.

Zútulněte Vaše bydlení koberci Shaggy

Moderní design Vašeho obývacího pokoje můžete vytvořit díky kusového koberci Shaggy. Tento kusový koberec patří v posledních letech mezi nejoblíbenější a zároveň nejvyhledávanější druhy kusových koberců. Pro kusové koberce Shaggy je charakteristický vysoký chlup, jenž vytváří chlupatý vzhled. V nabídkovém katalogu společnosti Vopi můžete vybírat koberce Shaggy vysoký chlup z nejrůznějších tvarů, materiálů i barev. Při nákupu se tak nemusíte omezovat pouze na tradiční barvy, ale můžete Vaší fantazii upustit uzdu, a nechat se zlákat například oválným kobercem ve fialové nebo červené barvě.

Jaké vybrat nášlapy na schody?

Proti opotřebení schodů ve vícepatrových rodinných domech nebo kancelářských prostorách můžete bojovat společně s nášlapy od Vopi. Nášlapy na schody fungují také jako ochrana před nebezpečným podklouznutím. Ke schodům jsou pevně připevněny pomocí samolepící pásky. Nášlapy na schody do Vaší domácnosti si můžete již dnes pořídit zde www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Moderní vzhled jim dodává lemované obšití. Kromě klasických a kusových koberců nebo nášlapů na schody můžete u Vopi za příjemnou cenu pořídit také dětské koberce.

Právě dětské koberce od Vopi vzbudí ve Vašich dětech touhu po hraní a rozvoj fantazie. Mnohé z nich jsou u dětí oblíbené díky motivům ztvárňující nejoblíbenější dětské postavičky z pohádek. Jistě Vaše děti zná z knížek či animovaných dětských seriálů doktorku McStuffins, Hello Kitty nebo Medvídka Pú.