Bezešvé spodní prádlo a stahovací prádlo nedisponuje problematickými částmi, jako jsou švy, které by nám způsobily problémy s odřeninami. Moderní materiály do sebe nesají pot a vlhkost, jsou prodyšné a neviditelné pod vašim oblečením.

Hlavní výhodou stahovacího spodního prádla je absence švů, díky čemuž je šetrné k citlivé pokožce a nezpůsobuje otlaky a odřeniny. Eliminuje nadměrné pocení a nedrží v sobě vlhkost. Je přirozeně antibakteriální i hypoalergenní, eliminuje pach a zdravotní rizika v podobě alergií, plísní a zánětů. Neprosvítá pod oblečením, je vysoce komfortní a příjemně se nosí i při aktivním pohybu. Vypadá velmi elegantně a moderně. Pokud současně s neviditelností prádla chcete docílit i jistých korekcí postavy, můžete vyzkoušet i tvarující kalhotky, stahovací prádlo a body.

Správnou péčí k dlouhé životnosti

Vždy si pozorně přečtěte etiketu se symboly údržby na spodním prádle. Většina sportovního prádla má dobrou funkci odvádět pot od těla a rychle schnout. Jemné sportovní, funkční i bezešvé spodní prádlo perte klidně v pračce ve vodě teplé maximálně 30 °C se speciálními pracími prostředky. Nepoužívejte aviváž ani bělidla, které snižují funkčnost elasticity a pevnosti materiálu. Bílé prádlo při použití aviváže často zažloutne či zešedne. Spodní prádlo perte naruby a zipy zapněte. V pračce lze spodní prádlo i ždímat. Stahovací prádlo se nesmí sušit v sušičce ani žehlit, protože teplo ničí použitý unikátní materiál, který pak ztrácí pružnost.

Bezešvé prádlo vám dopřeje komfort, svůdnost i pohodlí

Podprsenka i kalhotky jsou celý den v přímém styku s pokožkou. Krajka je sice svůdná, ale nemusí být vždy pohodlná. Bezešvé prádlo ocení ženy s citlivou pokožkou i aktivní ženy, které mají rády komfort a svobodu při pohybu. V teplém počasí nebo během sportu jej jistě oceníte. Navíc i bezešvé prádlo může vypadat na vašem těle velmi svůdně. Komfortní materiály si udrží svůj tvar a přináší velmi dobrou podporu pro vaše ňadra. Barevně by prádlo mělo ladit s vrchním oblečením, a pokud zvolíte neutrální barvy jako je bílá, černá či tělová, získáte praktické prádlo pod každé oblečení.