Masáže jsou jedním z nejstarších a nejúčinnějších způsobů relaxace a uvolnění těla i mysli. Pomáhají uvolnit napětí svalstva a zlepšit pružnost kloubů. Zlepšuje se průtok krve do svalů, což pomáhá odstraňovat bolesti a nepohodlí. Výhod však mají mnohem více.

Proč si užívat masáže?

Kromě výše uvedených výhod pomáhají masáže Praha 1 zlepšovat kvalitu spánku a to díky tomu, že uvolňují napětí a stres. Ty brání v odpočinku. Po masáži se cítíte uvolněnější a klidnější. Pravidelné masáže mohou pomoci zlepšit celkové zdraví tím, že podporují imunitní systém a zlepšují průtok krve. Snižují tak riziko onemocnění a přispívají k celkovému pocitu pohody a vitality. Jsou skvělým způsobem, jak se zbavit stresu a úzkosti, které se každodenně hromadí v těle. Podporují uvolňování hormonu oxytocinu, který zlepšuje náladu a snižuje úzkost. Zlepšují flexibilitu a pohyblivost svalů a kloubů. To je důležité pro udržení správného držení těla, prevenci proti zranění a celkovou pohyblivost organismu. Díky pravidelným masážím si můžete udržet zdravé a pohyblivé tělo i v pokročilém věku. Posilují psychickou pohodu, zklidní mysl a zlepší psychický stav. Snižují deprese, stres a úzkost a zlepšují celkovou pohodu.

Vzhledem k těmto a mnoha dalším benefitům, které masáže poskytují, je dobré si pravidelně dopřávat tuto formu relaxace a péče o tělo a mysl. Nechte se hýčkat profesionálním terapeutem a užijte si příjemný pocit. Vaše tělo a mysl si zaslouží být v optimálním stavu a masáže vám jej mohou pomoci dosáhnout.

THE EMBLEM – lifestylový hotel s dokonalým wellness

Hotel nabízí dokonalý wellness Praha 1. Můžete zde zažít krásné výhledy na Pražský hrad a městské střechy v relaxační střešní vířivce jacuzzi. K dispozici je vám soukromá terasa a relaxační lázně The M Spa, které zahrnují vířivku. To je otevřené i pro neubytované hosty. Postačí, když si zakoupíte jednorázové, celodenní nebo roční vstup a pak už si můžete plnými doušky užívat vše co místní lázně a wellness nabízejí.

A co zde na vás čeká? Vysoce kvalifikovaní terapeuti, kteří vám pomohou relaxovat pomocí revitalizačních wellness procedur navržených pro péči, rovnováhu a obnovu.