Sháníte domů pohodlnou deku a polštáře? Pak již více nehledejte. Náš rodinný obchod byl založen přesně proto, aby nabídl lidem jen ty nejpohodlnější materiály za výborné lidové ceny. Provozujeme lůžkoviny již řadu let v našem domovském Kolíně a za tu dobu jsme obsloužili stovky a tisíce spokojených zákazníků. Mezi zboží, které prodáváme nejčastěji, patří právě polštáře, deky, larisy, přikrývky, prostěradla, sedáky a další.

Zaručujeme špičkovou kvalitu za skvělou cenu. Deka a polštář u nás začíná již na 497 Kč, což je cena vstřícná a zároveň zaručující přijatelnou kvalitu. Deky a polštáře jsou vyráběny z bavlněného materiálu, který zaručuje hebkost a jemnost. Pokud nebude zboží to nejpříjemnější, jaké jste kdy měli možnost pochumlat, pak máme pro všechny zákazníky záruku vrácení peněz.

Deky přichází v různých rozměrech, stejně tak polštáře. Stačí mrknout na nabídku našeho eshopu a vybrat si. Platit lze kartou, převodem nebo na dobírku. Kurýry využíváme například DPD, Českou poštu nebo je také možný osobní odběr.