Materiál povlečení, kterým se každou noc přikrýváte, ovlivňuje kvalitu spánku možná více, než jste dosud tušili. Chcete se zachumlat do teplých peřin a cítit se jako v bavlnce a dopřát tento pocit také celé rodině? Pak zvolte vysokou kvalitu, která se vám vyplatí, nejen díky vysoké životnosti povlečení a nádhernému designu, ale také díky příjemnému materiálu, který bude pro vaši pokožku učiněným pohlazením.

Hledáte luxusní povlečení pro celou rodinu? Poradíme vám s výběrem.

Výběr povlečení pro děti

Začněme hned u těch nejmenších. Miminka tráví v peřinkách převážnou většinu svého dne, proto byste výběr ložního prádla do postýlky neměli podcenit. Vyberte jim povlečení, které se stane díky krásnému designu s dětskými motivy ozdobou každé postýlky a které bude zároveň na dotek velmi příjemné. Představme si značky, které se specializují také na výrobu dětského ložního povlečení. Patří mezi ně značka Curt Bauer s kolekcí Bauer Baby a značka Stella Ateliers se svou kolekcí Stella Baby.

Povlečení pro deti
Povlečení pro deti

Bauer Baby

Značka Bauer klade na dětské povlečení ještě větší nároky než na povlečení pro dospělé. Materiál, ze kterého je dětské povlečení do postýlky vyrobeno, je maximálně savý a prodyšný. Mezi oblíbené dětské povlečení patří například bavlněné povlečení z damašku, které je vyrobeno z pravé egyptské česané Mako bavlny. Pokud hledáte povlečení, které je příjemné a zároveň luxusní na první pohled, vsaďte na Mako-Brokát-Damašek, který si vás získá svým třpytem.

Povlečení Bauer Baby
Povlečení Bauer Baby

Stella Baby

Také značka Stella a její kolekce Stella Baby myslí na komfort dětí. Vaše děti se budou cítit jako na obláčku díky dětskému povlečení, které je vyrobeno z pravé ručně sbírané egyptské bavlny s délkou vláken 30-34 mm. Bavlna se dále zpracovává do příze zvané Jersey, ta se vyznačuje elasticitou, hebkostí, savostí i prodyšností.

Povlečení Stella Baby
Povlečení Stella Baby

Povlečení pro teenagery a dospělé

Pokud hledáte povlečení pro teenagery a dospělé, opět vaše představy dokáže vyplnit vysoce kvalitní, luxusní povlečení značky Stella, Estella a Bauer. Tyto značky vám nabídnou široký výběr módních vzorů i barev, povlečení, které svými vzory nadchnou i teenagery a v neposlední řadě povlečení ve standardních rozměrech i ložní prádlo na velkou přikrývkou s rozměry až 240 x 220cm.

Povlečení pro teenagery a dospělé
Povlečení pro teenagery a dospělé

Zajistěte kvalitní spánek celé své rodině a investujte do kvalitního ložního povlečení, které najdete na stránkách společnosti STELLA ATELIERS.