Máte-li v oblibě dekorativní kosmetiku, bezpochyby minimálně bez make-upu, očních stínů, tvářenky a rtěnky z domu nevyjdete. Každá žena chce být krásná, a k tomu jí dopomůže správné nalíčení. Pokud vsadíte na světoznámé kvalitní značky, neuděláte chybu. Jednou z nich je Urban Decay, jejíž produkty patří ke špičce na trhu.

Seznamte se

Kosmetika Urban Decay se objevila v polovině 90. let a hned způsobila poprask. Konečně si už ženy mohly dopřát, co se týče rtěnek a laků na nehty, široké spektrum barev. A to včetně těch odvážných a extravagantních, jimiž jsou fialová nebo oranžová. Jak hlásá filozofie značky Urban Decay „Krása na hraně“, tato kosmetika se nebojí experimentů a neustálých inovací svých produktů. Výsledkem jsou výjimečně kvalitní kosmetické přípravky, které vydrží i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Co musíte mít?

Dekorativní kosmetika Urban Decay má silnou pigmentaci, díky čemuž je docíleno velmi intenzivních barev. Mezi TOP produkty této značky patří paletka stínů Urban Decay Naked Reloaded, která obsahuje 12 stínů vhodných ke každodennímu nošení. Kromě neutrálních „nude“ tónů jsou tu i výrazné třpytivé stíny, jež budou to pravé pro vaše slavnostní líčení. K podkladovému vystínování oka poslouží dvojice stínů ve větší velikosti neutrální barvy.

Make-up na jedničku

Plánujete protančit celou noc? O váš bezchybný make-up se postará Urban Decay All Nighter neboli extra silný fixační sprej na make-up. Je lehký jako peříčko, na pleti ho ani neucítíte, protože nemá lepivou konzistenci. Přitom vám prokáže medvědí službu. Vaše líčení ochrání před vyblednutím, setřením nebo roztékáním. A to až po dobu 16 hodin. Stále budete vypadat jako čerstvě namalovaná. Aplikace Urban Decay All Nighter je velice snadná. Stačí ho po nanesení make-upu nastříkat na pleť.