Chystá se vaše dítě v letošním roce na víceleté gymnázium? Pak se jistě neobejde bez kvalitní přípravy, která je pro úspěšné složení přijímacích zkoušek velice důležitá. Kvalitní přípravou lze totiž výrazně zvýšit šance na přijetí na vysněnou školu. Jednou z takových příprav jsou například přijímačky nanečisto, které se staly v posledních letech velice populární. A proč zahrnout do přípravy právě přijímačky nanečisto?

Důkladná příprava s rychlým pokrokem

Přijímačky nanečisto představují velice kompletní přípravu na přijímačky na víceletá gymnázia a střední školy. Díky nim žáci dosahují mnohonásobně lepších výsledků, než měli na počátku. Díky nim mohou žáci velice rychle docílit lepších výsledků. Veškerá příprava na přijímačky navíc probíhá online, takže vaše dítě nemusí nikam docházet, ale může studovat z pohodlí svého domova.

Co všechno s přijímačkami nanečisto lze získat?

Přijímačky nanečisto mají pro žáky pátých a devátých tříd mnoho přínosů. Jedním z významných přínosů je zejména získání náskoku před konkurencí. V rámci přípravy se žák seznámí s veškerými potřebnými vědomostmi, pozná nejčastější chytáky a nástrahy a také se naučí různé způsoby řešení. Mimo jiné se žáci naučí lépe zvládat stres, takže ostré přijímačky z matematiky a českého jazyka nebudou pro ně představovat takovou stresovou zátěž. Výhodou je také to, že k procvičování jsou využívána oficiální zadání CERMAT.

Žáci získají srovnání s ostatními žáky

Žák se v rámci přijímaček nanečisto také naučí dobře si rozvrhnout čas a zjistí, jak nejlépe postupovat při testu. Správné rozvržení času je totiž pro získání dostatečného množství bodů velice důležité. Absolvováním přípravy na testy na přijímačky cermat nakonec žák získá srovnání s ostatními žáky. Přehledy s výsledky žáka jsou poskytovány i rodičům, takže budete vědět, jak si vaše dítě stojí a v jakých oblastech má mezery.