View of Naples bay on canvas.

Pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem pro někoho z blízkých, vyzkoušejte fotografie vytištěné na plátně. Tento způsob tištění fotografií nabývá neustále na popularitě, a není divu – obrazy na plátně budou vypadat na stěnách vašeho domova nebo kanceláře naprosto úchvatně.

Výhody fotografií tištěných na plátno

Na rozdíl od olejomalby, která by vás vyšla na desítky tisíc, fotografie vytištěná na plátně je mnohem levnější. Přesto však vypadá skvěle a navíc dokáže zachytit okamžiky v životě, na kterých vám záleží, a uchovat je navždy. Na rozdíl od běžných zarámovaných fotografií nebo plakátů vypadají obrazy na plátně mnohem lépe. Je to způsobeno nejen kvalitou inkoustů, které se k tisku používají, ale i podkladem, který tvoří bavlněná tkanina. Ta je schopná pojmout mnohem více barevného pigmentu než běžný papír, je probarvená do hloubky a výsledkem jsou tak mnohem zářivější barvy. Také samotná tkanina má velký vliv na to, jak tisk na plátně vypadá. Díky své plastické textuře se neleskne, a obraz má syté barvy z jakéhokoli úhlu.

Kde mi vytisknou moje fotografie na plátno?

Jedny z nejkvalitnějších foto obrazů vyrábějí v české firmě https://www.printscreen.cz/. Oproti konkurenci zde za stejné, nebo ještě lepší ceny dostanete vždy něco navíc. Obrazy jsou napnuty ve speciálních, ručně vyráběných dřevěných rámech, které umožnují obrazy kdykoli v budoucnu dopnout, kdyby došlo k jejich povolení. Zatímco většina firem vyrábí foto obrazy pouze z vašich vlastních fotografií, na stránkách https://www.printscreen.cz/ si můžete nechat vytvořit foto obraz i z rozsáhlé databáze profesionálních uměleckých fotografií.

Fotografie tištěná na plátně a zarámovaná v ručně vyráběném dřevěném rámu je cenově dostupný a promyšlený dárek. Pokud vás čeká oslava výročí nebo narozenin někoho blízkého, foto obrazem mu dáte najevo, jak moc vám na něm záleží.