Příjemným způsobem pro povzbuzení našich duší, jsou vůně.

Stačí letmé přičichnutí, malé ochutnání a přichází stav uvolnění a beztíže, kdy se v nitru duše probudí nádherné chvění, které někdo nazývá pocitem štěstí. Každý z nás prožívá štěstí podle svých představ a přání. Pro někoho je obrovským štěstím láska, pro jiného radost ze života, pro dalšího zdraví.

Věděli jste, že i ve světě vůní existují parfémy, které umí navodit pocit euforie, radosti a povzbuzení?

Voňavá podoba štěstí přichází v neviditelné a čiré podobě, nehmotný dar a přesto víme, že je zde. Hraje si s našimi smysly – vůně, která nám je příjemná, vnímáme ji a zavíráme oči. Je v té chvíli přesně tím, co potřebujeme. Například:

Kenzo Amour – Radostná a smyslná dávka lásky a štěstí, dar japonského designera, dokonalá kombinace zní jako oslnivá hudba. Zve k tanci a nechce se zastavit. I za větru a deště tančí a sní svůj sen. Rýže se hází na nevěstu a ženicha, pro jejich štěstí. Rýže je i základem této vůně, je bílá, nevinná, znamená radost ze života a přináší velkou kupu štěstí pro nové dny.

Chloe Love Story – Je přesnou odpovědí na otázku: jak voní láska! Kdo miluje svěží a čisté tóny, toho uchvátí květinová romantika, položena na jemných pudrových tónech. Nenásilné pojetí krásy a všeho, co milujeme, přivolává pocit štěstí.

 

Moc pěkně to shrnul ve svých slovech John Oakes: „Parfém není bezduchá tekutina v lahvičce, je to skvostná konstelace zemité krásy, získaná z nádherných vůní na naší planetě ve všech svých nekonečných variacích.“