Kabelky v jedinečném italském designu

Italští návrháři berou módu skutečně vážně, a poctivě. Konkrétně značka Pedigo Firenze se ruční výrobou kožených tašek a kabelek zabývá již od devadesátých let minulého století. To už je dost dlouhá doba, aby tato původně malá rodinná firma brašnářské řemeslo dovedla k naprosté dokonalosti. Výsledkem jsou kabelky v jedinečném italském designu, který stále patří mezi světovou špičku, s vynikající kvalitou zpracování za použití italské precizně zpracované kůže. Ne nadarmo tyto italské kabelky v současné době oceňuje i ta nejnáročnější klientela. A vy máte jedinečnou možnost její řady rozšířit.

Značka s kořeny v renesanční Florencii

Kořeny značky Pedigo Firenze sahají do italské slunné Florencie (Firenze je italsky Florencie) devadesátých let minulého století. S tímto městem jsou spjaty takové osobnosti jako spisovatel Dante, filozof Macchiaveli, sochař Michelangelo stejně jako slavný Galileo. Je to město výjimečné renesanční architektury, významných galerií, skvělého jídla a samozřejmě i té nejkvalitnější italské módy.

Věřte renomované značce

U nás pravé italské kabelky značky Pedigo Firenze seženete na e-shopu BBMODA.cz, v jehož nabídce mimo jiné najdete opravdu krásné originální kabelky. Ty vás zaujmou na první pohled. Nejenom z designového hlediska jim nelze nic vytknout. Jsou designově čisté, elegantní, nadčasové, luxusní. Jak by také ne. Klasická italská kabelka je ve světě módy stále velmi uznávaným pojmem. Italky se totiž vždycky dokázaly obléknout, sladit jednotlivé kousky oblečení a k nim zvolit správnou kabelku. Samozřejmě koženou, tedy vyrobenou z pravé kůže, ne její náhražky.

Buďte náročné!

Velmi dobrému renomé se stále těší klasické italské kabelky. Vynikají jak skvělým designem, tak i kvalitou materiálů a zpracování. A to jsou v podstatě nejdůležitější parametry, jimiž byste se při výběru kabelky měli řídit. Obzvláště, je-li v hledáčku vašeho zájmu nadčasová kabelka, která vám dlouho vydrží. Kabelky jednoznačně patří mezi nejoblíbenější módní doplňky. Některé ženy je podobně jako boty dokonce sbírají. Je tedy na čase udělat si radost a navštívit BBMODA.cz