Co si slibujete od dokonalé dovolené? Pro většinu Čechů je to moře na dosah ruky a komfortní ubytování. Dovolenkových destinací je nespočet, každá má své kouzlo. Pro mnoho lidí je nemyslitelné vyrazit do tropického ráje a utratit za dovolenou celé jmění. Pohádková dovolená nemusí být spojena jen s těmi nejdražšími destinacemi. Pokud máte rádi krásnou přírodu, čisté a teplé moře, příjemné obyvatelstvo a rozumné ceny, nejlepší volbou je dovolená Chorvatsko.

Proč vybrat Chorvatsko?

Tato krásná země je pro Čechy plně otevřená, je možné sem cestovat všemi způsoby a užívat si nespočet destinací pro dovolenou. Chorvatsko nabízí krásná místa jak v pevninské části, tak i na více než 1000 ostrovech, které k Chorvatsku náleží. Pokud chcete výhodnou dovolenou, zapomeňte na drahé poskytovatele. Nejlepší volbou je soukromé ubytování v Chorvatsku a s přímými kontakty na majitele objektů. Největším katalogem ubytování v Chorvatsku je portál Ubytovanivchorvatsku.cz. Vyhledávání ubytování je zde velmi snadné, slouží k němu přehledný filtr, ve kterém si vyberete region, požadované období a počet osob v 1 apartmá. Vyhledávat můžete i podle přehledně rozděleného menu, kde máte všechny destinace. U každého apartmánu máte uvedeny všechny potřebné informace a nechybí ani fotogalerie, abyste měli dokonalou představu o tom, jak to na daném místě vypadá. Zjistíte, jaké pláže máte u hotelu, jestli je u hotelu bazén, parkoviště, gril a mnoho dalšího. Samozřejmostí je uvedení vzdálenosti od důležitých objektů, od nejbližšího obchodu až po pláž, restaurace, lékaře a další.

Celý web je pro vás katalogem snů, se kterým zjistíte, že se po celém Chorvatsku nachází nepřeberné množství volného ubytování, které můžete vybírat tak, aby do detailu odpovídalo vašim požadavkům. Chorvatsko patří mezi nejnavštěvovanější země Evropy, jsou zde jedny z nejkrásnějších pláží světa a ať už hledáte dovolenou plnou relaxu nebo objevování, v Chorvatsku si každý přijde na své.