Kouzlo jižní Moravy je tak magické, že mu nelze odolat. Posezení ve vinném sklepě u ochutnávky delikatesních vín, poslech lyrických i veselých písní, cimbálovka, pohostinnost místních obyvatel, nádherná příroda a nezaměnitelná atmosféra. Jižní Morava je ideální místo pro konání svatby, rodinné oslavy, firemního večírku i degustace.

Hledáte krásné prostředí, kde byste si řekli se snoubencem své ano, anebo plánujete sraz po dvaceti letech? Určitě se vám zalíbí Vinařský dvůr na Faře v Ivani. Právě zde najdete kompletní a komfortní služby spojené s ochutnávkou vín, občerstvením i ubytováním. Nedílnou součástí rodinného viQnařství Holánek je historická barokní fara i zrekonstruovaný vinný sklep, který se pyšní stářím 200 let.

Romantická svatba na Pálavě

Najít správné místo pro den s velkým D není zrovna procházka růžovým sadem. Pakliže dáte přednost nádhernému prostředí rodinného vinařství, budete mít po celou dobu oslavy na růžích ustláno. Těšte se na nejkrásnější fotky v moravských vinicích, posezení ve vinném sklepě i na farské zahradě. V nedalekém kostele. Sv. Bartoloměje, jenž je chráněnou památkou ČR, si řeknete své ano. Připraveno bude svatební menu, hudba i pokoj pro novomanžele. Svatba jižní Morava bude nezapomenutelná a vždy se na Pálavské vrchy rádi vrátíte.

Teambuilding i rodinná akce

V prostorách zrekonstruovaného sklepa lze pořádat firemní i rodinné oslavy a školení. Jeho kapacita je až 150 osob. Během akce je zajištěn catering v podobě domácí stravy, ale také doprava či ubytování. Lze uskutečnit prohlídku sklepa a vinic, která je spojena s ochutnávkou přírodních vín. Rodinné vinařství Holánek má celoroční provoz. V létě je možné rožnit na terase a poslouchat cimbálovku. Lahodná vína si můžete zakoupit za výhodné ceny. Pocházejí z BIO vinic, a proto mají výjimečnou chuť.