Kurzové sázení je ideální metoda přivýdělku, při které dokážou sportovní fanoušci spojit příjemné s užitečným. Zúročí své znalosti oblíbeného sportu, zažijí mnohem větší vzrušení než při obyčejném sledování zápasů, a navíc získají peníze, které se vždy hodí. Abyste však v kurzových sázkách dokázali porazit profesionální bookmakery, budete potřebovat spoustu informací, jejichž shánění je poměrně časově náročné a vyčerpávající. Proto většina sázkařů, kteří nechtějí být ve ztrátě, volí pomoc sázkového poradenství.

Co je to sázkové poradenství a proč se bez něj úspěšný sázkař neobejde?

Sázkové poradenství je služba, jejímž cílem je zbavit sázkaře monotónní práce. Tito profesionálové analyzují denně stovky vypsaných kurzů a hledají takové, kde máte šanci vyhrát s dobrým kurzem. Tyto tipy pak poskytují svým klientům. Díky službě sázkového poradenství přikloníte šance na vaši stranu a začnete konečně vyhrávat.

Jsou všechna sázková poradenství poctivá?

To rozhodně ne, naopak, v tomto oboru se pohybuje spousta podvodníků, kteří vám za tisíce korun prodají tipy, jejichž kvalita je nevalná. Při výběru se proto spolehněte více než na reklamní řeči na recenze a doporučení uživatelů. Jedno ze sázkových poradenství, které si uživatelé nemohou vynachválit, je Sázej s Robem – recenze popisují nejen nadprůměrnou úspěšnost tipů, ale i férový přístup a spoustu dalších služeb včetně YouTube kanálu, již sestavených tiketů a přehledných statistik. Milovníci Live sázek zase ocení online konzultace a tipy prostřednictvím uzavřené skupiny na sociálních sítích, díky kterým budete moci sázet i v průběhu zápasu. Na sázej s Robem najdete i spoustu dalších informací, například ohledně moneymanagementu, které vás naučí, jak být lepším sázkařem.