Léto a prázdniny jsou v plném proudu, řadu z nás čeká zasloužená dovolená. Abychom si ji maximálně užili a vyhnuli se případným zdravotním obtížím, je dobré vsadit na prevenci pomocí vhodných potravinových doplňků. Dodají nám potřebné vitamíny a minerály, které naši pokožku a vlasy ochrání před slunečním zářením, či zatočí s únavou.

Ochrana vnější a vnitřní

Pobyt na čerstvém vzduchu si nyní užíváme plnými doušky. Zároveň bychom měli myslet na ochranu před slunečními paprsky. Jsme-li jim vystaveni v nadměrné míře, trpí nejen naše pokožka, ale též vlasy a oči. Kromě nepostradatelného opalovacího krému bychom měli užívat i přírodní produkty, které nás ochrání zevnitř. Řeč je o betakarotenu, jenž se nachází hlavně v mrkvi, meruňkách a nektarinkách. Pokud tomuto ovoci příliš neholdujeme, sáhneme po doplňcích stravy, v nichž je obsažen v doporučené denní dávce.

Sluneční brýle nestačí

Ač se to nemusí na první pohled zdát, sluneční záření dává zabrat našim očím i přesto, že používáme sluneční brýle. Jejich funkci posílíte potravinovým doplňkem BETAVID se světlíkem lékařským, v němž nechybí zmiňovaný betakaroten. Balení o 60 tabletách vám vydrží na celou letní sezónu, neboť dávkování je 1 tableta denně. Obsažené rostlinné extrakty ze světlíku lékařského, borůvek a červeného vína mají na zrak ověřené pozitivní účinky. Přípravek BETAVID se světlíkem lékařským 60 tbl. zakoupíte výhodně zde.

Výrobce, na něhož se můžete spolehnout

Výše jmenovaný doplněk stravy dodává na trh ryze česká společnost Naturvita, a. s., jejíž prioritou jsou kvalitní a cenově dostupné produkty. Z toho důvodu v nich nenaleznete konzervační látky, syntetická barviva ani aromata. Řada doplňků z oblasti krása a zdraví neobsahuje ani lepek. Firma spolupracuje se specializovanými zdravotnickými zařízeními a sleduje nejnovější poznatky ohledně zdravé výživy.