Domácí mazlíčci jsou často regulérními členy domácnosti. Když jsou nemocní nebo je potká nějaká zdravotní potíž, jsme z toho špatní a rádi bychom jim nějak pomohli. Nejlepší, co v takové chvíli můžete udělat, je najít jim dobrého veterináře.

Ideální samozřejmě je, pokud veterináře nehledáte až ve chvíli, kdy je problém. Veterinární klinika by vás měla zajímat raději s předstihem, dokud žádné vážné potíže nejsou.

V Praze je klinik celá řada, chtějte tu nejlepší

Žijete-li v hlavním městě, máte na výběr z celé řady ordinací. Víte však, podle čeho se pozná dobrá veterinární klinika Praha? Máme pro vás pár jasných signálů, které poukazují na dobrou kliniku:

  • Poskytuje široké spektrum služeb, má vlastní operační sál, rentgen a další vybavení, takže vás nemusí na některé zákroky a vyšetření posílat jinam.
  • Ošetří vás kdykoliv, v případě vážných potíží třeba i o víkendu.
  • Má příznivé otevírací hodiny i pro pracující, tj. je otevřená i večer.

Nepátrejte, jděte na jistotu do Metropolevet

Ptáte se, kde takovou kliniku najít? Můžete se zeptat svých známých, případně hledat na internetu. Pokud se vám nechce pátrat, nebo potřebujete pomoc akutně, zajděte do Metropolevet. Sídlí na adrese Chlumecká 591/9 v Praze 9 a je pro vás otevřená každý všední den od 9 do 21 a o víkendech od 9 do 19 hodin. Na klinice působí celkem čtyři veterináři specializovaní na různé obory. Velkou výhodou kliniky je skvělé vybavení a díky několika lékařům také široký záběr. Nabízí služby v oblasti ortopedie, dermatologie, oftalmologie, kardiologie a spoustě jiných oborů. Rozhodně se vám tedy nestane, že by vás s problémem poslali jinam, protože by si s ním nevěděli rady.

Rukama veterinářů na této klinice ročně projde více než 11 000 mazlíčků. Váš může být mezi nimi. Podívejte se na více informací, například o tom, jak se objednat, přímo na webu veterina Praha – https://www.metropolevet.cz/.